Znaleziono nowy sprzet?

(Ddddd) #1

Co chwile mi wyskakuje ze znaleziono nowy sprzet! :o a nic nie podlaczalem.

i takze jest kreator znajdowania nowego sprzetu!

jak to usunac wszystko!

(MarS) #2

Bo być może nie chodzi tu o sprzęt w pełnym tego słowa znaczeniu a np. o jakiś wirtualny sterownik dyskowy. Sprawdż w menadżerze urządzeń czy nie masz jakiegoś urządzenia z wykrzyknikiem. Być może trzeba bedzie uaktywnić opcję pokazywania ukrytych urządzeń w "widoku"

Może instalowałeś jakiś program do emulacji napędów, do skanera lub coś podobnego

(Realmadrid5) #3

Może masz coś menadżeże urządzen----inne urządzenia. Sprawdź.

Ja miałem tak samo: 04d8729b8bb4957dm.jpg

Weż poprsotu na to urządzenie: PPM---wyłącz :wink:

(Ddddd) #4

tylko ze ja mam troche tego wiecej :smiley:

nie wiem jak to sie stalo!

ghghghghghghghghmm2.jpg

(MarS) #5

Widocznie podłączałeś i odłączałeś kilkakrotnie urządzenie i stąd ten problem. Usuń te nieznane urządzenia i po kłopocie

(Ddddd) #6

no mogło tak być.

bo ostatnio probowałem zainstlować program do bluta i nie dało rady i może od tego ten problem.

a jak będą mi potrzebne.

to lepiej wyłącyć

(Zbych ) #7

Usuń i bedzie po kłopcie , oczywiscie nie masz już podłaczonego bluetootha , bo z tego

wynika że nadal jest podłączony ino nie zainstalowany , odłączyć bluetooth , i usunąć urządzenia zpod żółtych pytajników zresztą jak odłączysz bluetooth to porty same powinny zniknąć, jak bedziesz chciał znowu podłączyć bluetootha to porty się same zainstalują znaczy pojawią.

(boczi) #8

boniek proszę poprawić posty i używać polskich znaków w pisowni

(Ddddd) #9

nie mam teraz podlaczonego bluta. ale jak wlaczylem komputer to mi to wyskoczylo ze znaleziono nowy sprzet? i tak co kawalek ze chcialo instalowac sterowniki!

to moge usunac bez obaw, jak bede instalowal ten program jeszcze raz to mi sie porty same zianstaluja do bluta!? pozdro

(Zbych ) #10

Jeżeli masz problem z zainstalowaniem bluetooth w systemie XP+SP2 zastosuj sie do porady z tej strony http://www.pctips.pl/news/94644.html a jeżeli nie chcesz go instalować to musisz z rejestru usunąć wszyskie wpisy związane w nazwie z bluetooth.

(Ddddd) #11

ok. teraz dokladnie gdzie znajduje się ten rejestr.

tzn. ze to jest to wszystko co zaiainstuluje?

(Zbych ) #12

Start/urchom/ wpisujesz regedit i wciskasz enter lub ok a w edycji rejestru jest szukajka wpisujesz bluetooth i szuka i tak bezustannie aż przeszuka cały rejestr co znajdzie związane z blueetooth ,usówasz.