Znaleziono nowy sprzet?

Co chwile mi wyskakuje ze znaleziono nowy sprzet! :o a nic nie podlaczalem.

i takze jest kreator znajdowania nowego sprzetu!

jak to usunac wszystko!

Bo być może nie chodzi tu o sprzęt w pełnym tego słowa znaczeniu a np. o jakiś wirtualny sterownik dyskowy. Sprawdż w menadżerze urządzeń czy nie masz jakiegoś urządzenia z wykrzyknikiem. Być może trzeba bedzie uaktywnić opcję pokazywania ukrytych urządzeń w “widoku”

Może instalowałeś jakiś program do emulacji napędów, do skanera lub coś podobnego

Może masz coś menadżeże urządzen----inne urządzenia. Sprawdź.

Ja miałem tak samo: 04d8729b8bb4957dm.jpg

Weż poprsotu na to urządzenie: PPM—wyłącz :wink:

tylko ze ja mam troche tego wiecej :smiley:

nie wiem jak to sie stalo!

ghghghghghghghghmm2.jpg

Widocznie podłączałeś i odłączałeś kilkakrotnie urządzenie i stąd ten problem. Usuń te nieznane urządzenia i po kłopocie

no mogło tak być.

bo ostatnio probowałem zainstlować program do bluta i nie dało rady i może od tego ten problem.

a jak będą mi potrzebne.

to lepiej wyłącyć

Usuń i bedzie po kłopcie , oczywiscie nie masz już podłaczonego bluetootha , bo z tego

wynika że nadal jest podłączony ino nie zainstalowany , odłączyć bluetooth , i usunąć urządzenia zpod żółtych pytajników zresztą jak odłączysz bluetooth to porty same powinny zniknąć, jak bedziesz chciał znowu podłączyć bluetootha to porty się same zainstalują znaczy pojawią.

boniek proszę poprawić posty i używać polskich znaków w pisowni

nie mam teraz podlaczonego bluta. ale jak wlaczylem komputer to mi to wyskoczylo ze znaleziono nowy sprzet? i tak co kawalek ze chcialo instalowac sterowniki!

to moge usunac bez obaw, jak bede instalowal ten program jeszcze raz to mi sie porty same zianstaluja do bluta!? pozdro

Jeżeli masz problem z zainstalowaniem bluetooth w systemie XP+SP2 zastosuj sie do porady z tej strony http://www.pctips.pl/news/94644.html a jeżeli nie chcesz go instalować to musisz z rejestru usunąć wszyskie wpisy związane w nazwie z bluetooth.

ok. teraz dokladnie gdzie znajduje się ten rejestr.

tzn. ze to jest to wszystko co zaiainstuluje?

Start/urchom/ wpisujesz regedit i wciskasz enter lub ok a w edycji rejestru jest szukajka wpisujesz bluetooth i szuka i tak bezustannie aż przeszuka cały rejestr co znajdzie związane z blueetooth ,usówasz.