Znasz TAKI programik? tekst "pod" klawiszami

Witam…skrót klawy CTRL + V to WKLEJ. :lol:

Potrzebuję programik, sztuczkę, cokolwiek co umożliwi mi TO:

Kilka takich skrótów,kombinacji klawiszy itp…np naciskam F1… wkleja mi wcześniej ustalony tekst, F2 wkleja inny, F3 inny itd…najprościej pisząc po naciśnięciu klawisza, kombinacji itp wkleja mi wcześniej ustalony przezemnie gotowy tekst.

Chodzi o to ze CTRL i V wkleja jeden wcześniej skopiowany, ja potrzebuję kilka (naście) takich “sztuczek”. Pozdrawiam

Proponuję Schowek

Tomi915 jak dla mnie to najlepszy jest Autohotkey.

Możesz ustalić w nim dowolną ilość skryptów.

Budowa skryptu (jak dla Ciebie - bo chcesz by wysyłał text):

^+A::

send To jest mój pierwszy skrypt{enter}mogę pisać na gg{enter} bardzo szybko{enter} :D :D{enter}

return

Taki skrypt napisze to i owo :smiley:

Więc po kolei:

Ściągasz program --> instalujesz --> otwierasz z menu start -> wyskoczy Ci okienko -> dajesz Tak -> jeszcze raz otwierasz z menu start -> w tray’u (obok zegara) -> klikasz prawym przyciskiem myszy na zieloną ikonkę programu -> edit the script -> kasujesz wszystko bez obaw -> wklejasz podany wyżej przezemnie podany skrypt -> CTRL + S (zapisanie dokumentu) -> klikasz PPM w tray’u na zieloną ikonkę i dajesz Reload the Script -> np. na gg podczas rozmowy naciskasz CTRL + Shift + A i wypisuje Ci text wraz z naciśnięciem entera. (wysyła tekst).

Po więcej kombinacji klawiszy -> klikasz w tray’u na zieloną ikonkę PPM -> HELP -> i masz tam Hotkeys

Skrypcik nadaje się również do wpisywania adresów internetowych,

nudnych rozmów na gg (np. JEsteś? odp. jEstem, ale nie mam czasu !) etc.

PS. aby zakończyć każdy skrypt na końcu niego musi być return!!

Już mam! !!

Program KeyboardEx , oczywiście z http://www.dobreprogramy.pl 8)

DZIĘKUJĘ za pomoc!

mam pytanie jak zrobic aby program ciagle raz naciskal mi F1 a nastepnie F2 i tak w kolko ? ( w odstepach ~5 sek.)