Zniekształcony dźwięk w słuchawkach

Witam.

Ostatnio dostałem komputer. Staroć ale jeszcze się trzyma. Ale jest pewien problem ponieważ kiedy chcę sobie posłuchać muzyki lub pooglądać film to nie mogę ponieważ dźwięk jest mocno zniekształcony. Muzyka gra ale słowa słychać jak echo. Tak samo z oglądaniem filmu jest. Próbowałem z głośnikami i jest ok. Komp z 10 lat już ma pewnie.

Karta dźwiękowa SoundMAX Digital Integrated Audio

Płyta główna(nie wiem co napisać to napiszę wszystko:)

Chipset Intel i845PE

Southbridge Intel 82801DB (ICH4)

LPCIO NS PC87372

Service Pack 3 posiadam niedawno aktualizowany jak cuś.

Co do sterowników do karty dźwiękowej to mogę zainstalować tylko te które mam na płycie przy każdych innych system zamula.Chciałem zainstalować aktualne to pod koniec instalacji pojawia się napis

.

NA stronie producenta płyty głównej szukałem to nawet do mojej płyty nie ma sterów do karty dźwiękowej. Proszę o pilną pomoc. Tylko radzę tłumaczyć łopatologicznie czyli od podstaw co i jak bo nie wiem czy zawsze wszystko zrozumiem. Sterowniki odinstalowałem bo skoro nie mogę nic obejrzeć ani posłuchać to mi niepotrzebne.

Komputer jest po niedawnym formacie.

I tutaj jeszcze skan http://driveragent.com/c/driveragent_re … eferral=59

Jeżeli jeszcze coś by trzeba było dopisać to piszcie.

Z góry dziękuję z jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam adamix.

adamixxxx ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.