Zniekształcony dźwięk!

Witam wszystkich

Chcialem prosic o pomoc w wyjasnieniupewnej sprawy.

Mianowicie miałem bardzo zniekształcony dźwięk w komputerze(gdy słuchalem muzyki charczało, było słabo słychać słowa wokalisty i bylo echo). Zaktualizowalem sterowniki do karty dzwiekowej Realtek AC’97 i problem zniknął. Dopiero po ponownym uruchomieniu komputera problem znowu się pojawil. Proszę o pomoc! TO PILNE!

Z góry dzięki.

Sprawdź w menadżerze realtek audio czy nie masz włączonych jakiś efektów środowiskowych.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

pedro00 , najpierw odinstaluj poprzedni sterownik od karty dźwiękowej (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy), a dopiero poem zainstaluj nowy. Nigdy nie instaluje się sterownika na sterownik (karty graficzne, karty dźwiękowe).

Po instalacji sterownika do karty dźwiękowej i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

Ale ja nie instalowalem sterownika tylko aktualizowałem przez menedżera urządzeń! A takiego sterownika nie umiem znajsc na necie aha i jeszcze jedno w menedżerze efektów Realtek pisze mi ze mam ten stary sterownik :confused: i niemam tez ustawionych zadnych efektów środowiskowych…

Więc odinstaluj sterownik od karty dźwiękowej, jak pisałem wyżej.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik.

Dzieki Seba86mu juz wszystko działa :]