Znikają filmy z pamięci wewnętrznej Huawei Y7 2019

Witam zakupiłem miesiąc temu telefon Huawei y7 2019 zauważyłem że zaczęły mi znikać filmy które są w galerii, zdjęcia, zrzuty ekranu nie znikają jedynie filmy, nie mam wgranego żadnego oprogramowania do czyszczenia telefonu anic nic w tym stylu, automatyczne czyszczenie pamięci czy coś w tym rodzaju ustawiłem na nigdy lecz filmiki nadal znikają, nie ma ich w folderze Ostatnio usunięte ani nigdzie indziej poprostu znikają, wczoraj miałem ponad 50 filmików w galerii dziś 41, ktoś ma jakiś pomysł co może to powodować? Miejsca w telefonie mam jeszcze ponad 10gb, nie zmieniałem nic w oprogramowaniu poprostu mam wszystko tak jak dali fabrycznie.

Z góry dziękuję za wskazówki.

Temat dość szeroko znany mi akurat dzięki koledze któremu znikały zdjęcia a wszystko ,zawdzięcza’’ Dropbox-owi na który wysyłał zdjęcia i ten kasował mu zdjęcia w telefonie.Jeśli nie masz jakiegoś wirusa w telefonie to sprawdź to pod kątem synchronizacji z chmurą,ustawienia aplikacji-bo może usuwa filmy po np.dacie nagrania filmu.

Niektóre smartfony wychodzą już z preinstalowanym trojanem… nic nie zrobisz. Możesz przywrócić system do ustawień fabrycznych i zobaczyć czy znów będą cyrki.