Znikają ikonki i zmienia się data

Witam, mam problem już od roku można powiedzieć z tym windows’em. mianowicie:

  • jak wyłączę komputer z np. otwartą przeglądarką to po ponownym uruchomieniu komputera ona sama mi się odpali z tą samą strona.
  • jak uśpię komputer to data automatycznie sama mi się zmienia( w ustawieniach mam włączone ustawianie automatyczne, wyczytałem gdzieś na necie, że może to być wina baterii, tez ją wymieniłem i nic to nie daje)
  • znikają mi na pasku zadań ikonki, robi się puste pole na ich miejscu (jak w “menadżerze zadań” uruchomię ponownie “Eksplorator Windows” to wraca wszystko do normy i za jakiś czas znowu tak się robi"

Jakie mogą być przyczyny tego wszystkiego? dodam jeszcze, że przez ten cały czas wykonałem te rzeczy:

  • instalowałem nowego “czystego” windows’a który dali mi na innym forum ale i tak samo i tego od producenta na różnych dyskach z myślą, że to wina dysku…
  • Zakupiłem baterię do płyty głównej nową

W Windowsie wyłączyć opcje uruchamiania programów co były otwarte przed zamknięciem. Część osób na to narzeka, od momentu kiedy dodano to do Windowsa 10.

W przeglądarce wyłączyć wznawianie / automatyczne odzyskiwanie sesji.

Konta

:arrow_right:

opcje logowania

:arrow_right:

Użyj moich informacji logowania, aby automatycznie kończyć konfigurowanie mojego urządzenia po aktualizacji lub ponownym uruchomieniu

:arrow_right:

wyłączone

zrobiłem wszystko jak pisałeś, i to mam mi pomóc w tym aby nie włączała mi się przeglądarka, tak? a z resztą wiesz jak zaradzić?

Tak wtedy po opcji zamknij już się nie powinna otworzyć przy ponownym włączeniu Windowsa.
A ustawienie odzyskiwania / wznawiania sesji na ręczną w przeglądarce powinno startować od strony domowej i opcjonalnie oferować z opcji starą sesje jak jej nie zamknie / uszkodzi się i nie będzie jej jak wznowić.

Nie mam pomysłu co powoduje resztę. Może ktoś jeszcze coś na te problemy poradzi poza diagnostyką laptopa w serwisie.

Może sprawdź baterię na płycie głównej!!

Może i zamontował (wymienił) i dalej są problemy.

dzięki za pomoc chociaż z tą przeglądarka.

1 polubienie