Znikajaca poczta w Outlook 2007

(Hilary42) #1

Witam, zainstalowałem Microsoft Office Outlook 2007 zalogowałem sie itp. Jednak program był dla mnie nie ciekawy i nie chciałem z niego korzystać 10 min. temu loguje się do poczty przez WWW i folder jest pusty. W Microsoft Office Outlook 2007 wszystkie e-maile są widoczne a przez WWW nie dlaczego ??

(Frog) #2

Dlatego, że Outlook ściąga wiadomości z serwera na dysk komputera.

Nie zaznaczyłeś opcji aby na serwerze pozostawała kopia wiadomości więc ich tam nie ma.

(goomish) #3

No cóż... przed pobraniem poczty ze swojego konta za pomocą MS Outlooka zapomniałeś zajrzeć do opcji i włączyć (zaznaczyć) 'Pozostaw kopię wiadomości na serwerze' lub podobnie.. Maile z serwera zostały usunięte po pobraniu na komputer. I właściwie nic już z tym nie możesz zrobić. Co prawda można by kombinować z odsyłaniem tych maili do samego siebie ale wtedy zmieni się nadawca maila, tematy (dostaną dopisek FW, czy tam PD), zmieni się data wysłania/odebrania itp, itd.

Zresztą - podobną sytuację miałbyś z każdym programem pocztowym, nie tylko MSO2k7 o ile nie włączysz w nim pozostawiania kopii maila na serwerze.

(Hilary42) #4

A nie ma opcji zeby je wysłać na serwa ??

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 22:38

Gdzie to jest w jakim menu przekopałem chyba wszystko

(Frog) #5

Zawsze znajdowało się to w zaawansowanych opcjach konta.

Myślę, że nie zmienili tej lokalizacji.

Narzędzia - konta - tam szukaj.

Tyle, że teraz to już i tak po ptokach.

Innego sposobu jak przekazywanie dalej raczej nie ma.