Znikajaca poczta w Outlook 2007

Witam, zainstalowałem Microsoft Office Outlook 2007 zalogowałem sie itp. Jednak program był dla mnie nie ciekawy i nie chciałem z niego korzystać 10 min. temu loguje się do poczty przez WWW i folder jest pusty. W Microsoft Office Outlook 2007 wszystkie e-maile są widoczne a przez WWW nie dlaczego ??

Dlatego, że Outlook ściąga wiadomości z serwera na dysk komputera.

Nie zaznaczyłeś opcji aby na serwerze pozostawała kopia wiadomości więc ich tam nie ma.

No cóż… przed pobraniem poczty ze swojego konta za pomocą MS Outlooka zapomniałeś zajrzeć do opcji i włączyć (zaznaczyć) ‘Pozostaw kopię wiadomości na serwerze’ lub podobnie… Maile z serwera zostały usunięte po pobraniu na komputer. I właściwie nic już z tym nie możesz zrobić. Co prawda można by kombinować z odsyłaniem tych maili do samego siebie ale wtedy zmieni się nadawca maila, tematy (dostaną dopisek FW, czy tam PD), zmieni się data wysłania/odebrania itp, itd.

Zresztą - podobną sytuację miałbyś z każdym programem pocztowym, nie tylko MSO2k7 o ile nie włączysz w nim pozostawiania kopii maila na serwerze.

A nie ma opcji zeby je wysłać na serwa ??

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 22:38

Gdzie to jest w jakim menu przekopałem chyba wszystko

Zawsze znajdowało się to w zaawansowanych opcjach konta.

Myślę, że nie zmienili tej lokalizacji.

Narzędzia - konta - tam szukaj.

Tyle, że teraz to już i tak po ptokach.

Innego sposobu jak przekazywanie dalej raczej nie ma.