"Znikająca" treść stron w wordpress

(Atac3) #1

Zgodnie z zasadami wordpress zrobiłem szablon podstron. Tak naprawdę to identycznych używałem w przeszłości, ale tym razem coś nie działa.

Oto kod szablonu podstrony:

<?php get_header(); ?>

<?php if ( have_posts() ) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

<?php wp_title(' '); ?>

<?php if ( has_post_thumbnail( $post_id ) ) { echo get_the_post_thumbnail($post_id, 'image'); } ?> <?php the_content(); ?> <?php endwhile; else: ?> <?php endif; ?>
<?php get_footer(); ?>[/code]

po pierwsze, nie pokazuje w ogóle the_content() i nie mam pojęcia, dlaczego... po drugie, na wszystkich stronach wyświetla się ten sam obrazek thumbnail... również nie mam pojęcia, dlaczego

(tomeeek64) #2

Problem może leżeć w jednym z dodatków (pluginów) - pluginy mogą koligować ze sobą wzajemnie i powodować taki problem. Spróbuj zmienić nazwę folderu plugins (ścieżka /wp-content/plugins) na np. plugins1. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i sprawdź, czy problem znikł.

(Atac3) #3

tomeeek64 , nie mam żadnych pluginów. Kompletnie nie wiem, co się dzieje...

(adpawl) #4

A co to za ciekawa konstrukcja z tą miniaturką? :roll:

<?php if(has_post_thumbnail()) { the_post_thumbnail('image'); } ?>

a jeżeli ma być podlinkowana to np.

<?php if( has_post_thumbnail()) : ?>

<?php the_post_thumbnail('image'); ?>

<?php endif; ?>[/code]

-oczywiście o ile masz zdefiniowany rozmiar image, jeżeli nie ...to wywołujesz funkcję the_post_thumbnail bez parametru dając po prostu the_post_thumbnail() ....albo z którymś natywnym: thumbnail, medium, large albo full

Więcej:

http://codex.wordpress.org/Function_Ref ... _thumbnail

http://codex.wordpress.org/Function_Ref ... _thumbnail

(Atac3) #5

adpawl , zrobiłem coś takiego:

<?php get_header(); ?>

<?php wp_title(' '); ?>

<?php if ( have_posts() ) : while (have_posts()) : the_post(); ?> <?php if ( has_post_thumbnail() ) { the_post_thumbnail('image'); } ?> <?php the_content(); ?> <?php endwhile; else: ?> <?php endif; ?>
<?php get_footer(); ?> [/code]

i dalej to samo...