Znikające foldery w menu Start

Witam. Po formacie dysku i ponownej instalce Win Xp mam dziwny problem. Po naciśnięciu Start >> Wszystkie programynie ma takich folderów jak: Akcesoria, Narzędzia systemowe, Autostart. Po wypraniu Opcji Eksploruj wszystko jest na miejscu. Co zrobić żeby i w Starcie były wszystkie foldery???

12900ca5a19dd21bm.jpg

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 18:27

Ale te zaznaczone foldery są tam niby gdzie mają być tylko nie widać ich w menu Start Wszystkie programy. (Niestety nie wiem jak zrobić zrzut z “otwartym” Startem :frowning: )

48d84f11321d3c1em.jpg

Zaznacz je, przytrzymaj prawym przyciskiem myszy , najedź na menu Start , a potem na Wszystkie programy , a potem puść na rozwiniętej liście i wybierz Kopiuj

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 18:32

Przepraszam za zamieszanie, ale usunąłem poprzedniego posta i dlatego tak wyszło.

Wszystko super. Zamiast Akcesoria mam Kopia Akcesoria ale to już drobiazg. Dzięki. :n00b: W Starcie jest pojedynczo.

c2e38e66373646fem.jpg

Nazwę sobie możesz zmienić: prawy przycisk myszy :arrow: Zmień nazwę :slight_smile:

Tyle to ja też wiem nie mogę zmienić “Kopia Akcesoria” na “Akcesoria” bo wyskakuje błąd. Ale to wsumie najmniejszy problem. Nazwę to sobie Akcesoria 1 i z głowy. Co prawda nadal nie rozumiem jak to się pomieszało ale dam sobie już z tym spokój. Najważniejsze że wszystko co chciałam jest na miejscu. Może po kiolejnym formacie wszystko wróci do normy? Dzięki za pomoc . :lol: =D> :D/

80e52c78018f53fcm.jpg