Znikające foldery

Mam pewien problem. Mianowicie w oknie mój komputer zniknęły mi foldery Dokumenty udostępnione i był tam jeszcze jeden ale nie pamiętam jak się nazywał.

Pytanie jak zrobić żeby były z powrotem.

A czy te dokumenty/foder ustawiłeś tylko do odczytu czy może dałeś pełne uprawnienia ?? Moż ktoś ci je poprostu usunął .

:arrow: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=udo … lr=lang_pl

Jak odzyskać ?? Tylko programem do odzyskiwania danych.

:slight_smile:

Mi chodzi o te foldery co sa w oknie Mój komputer. Dokumenty wszystko jest ale niema tych skrótów.

Wieem o tym!! ZTylko ja mam to wyłączone!!

Czy ty widzisz na kazdy problem Przywracanie Systemu, w tej sytuacji nie pomoze.

Sam zastanawiam się oddawna i szukam odpowiedzi na ten problem, chodz mi to sczegołnie przeszkadza.

W systemie jest wszytsko wprządku (zadbany, czysty, szypki itp) a mimo to pojawił sie ten problem.

Zauwazyłęm ze problem folderu Moje Dokumenty występuje tylko na koncie administratora, mimo to nie mam pomysłu.

na to prawdopodobnie by pomogło tylko że dla oszczędności dysku Exar-Kun je wyłączył - da się bez niego obyć

W razie awarii nigdy z tego nie korzystałem tylko odtwarzałem obraz partycji. Teraz nie chce tego robić bo obraz mam dosyć nie aktualny a myślę ze da się to przywrócić prościej.

Tak wygląda u mnie okno Mój Komputer, wszyscy widzą ze brakuje na górze dwóch folderów.

http://img503.imageshack.us/img503/7658/beztytuu1el.jpg

Jak zrobić żeby były tam z powrotem??

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\DocFolderPaths

Znajduje się tam nazwa oraz śieczka do “Moje Dokumenty”.

:arrow: Nazwa wartość to nazwa konta

:arrow: Dane wartości to ściezka “Moje Dokumenty”

Jezeli coś jest tam nie tak zmieniamy na poprawne.

Natamiast jezeli nie ma tworzymy:

Nowy-Wartośc ciągu

(I wpisujemy to co wyzej).

Wszytsko powinno wyglądać tak:

kf1snbq1e2ehnpin.jpg

Wszystko mma tam dobrze, są te dwie wartości tak jak u ciebie na screenie, ale nadal nie działa. :frowning:

a nie widzisz tych folderów kiedy jesteś zalogowany jako Administrator??

Jagbyś czytal to byś wiedział :roll:

Ja poradziłem sobie z tym probleme tak i mysle ze u ciebie podziałą:

Usuń ciąg (Ten dolny na screenie), i uruchom ponownie komputer.

Następnie stwórz go ponowanie wg instraukcji :

Pracuj tak dalej :evil:

Wykonaj najpierw kopie Rejestru:

I teraz zrob tak

Otworz regedit > Uruchom i wpisz regedit

W kluczu:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]

sprawdz czy jest napis NoSharedDocuments. Jesli jest nadaj wartosc DWORD jako 0.

Jesli nie ma stwórz nową wartość typu REG_DWORD (DWORD Value) i nadaj jej nazwę NoSharedDocuments i jej wartość ustaw na 0

I napisz czy pomoglo a jesli nie to zapodaj screena z tej powyzszej galezi

Działa!! Dzięki wszystkim za pomoc!! Już mie Mama chciał zlinczować ze jej pokasowałem dokumenty. DZIĘKI :cmok1:

Napisz co zrobiles.

Zrobiłem to co napisałeś w swoim poprzednim poście!!