Znikające i posute pliki na pendrivie TOSHIBA 8GB

Witam, od pewnego czasu mam problem z moim pendrivem Toshiba 8gb, czytałem wiele wątków ale żaden mi nie pomógł, otóż gdy wkładam pendiva do komputera, to od razu pokazuje mi się okienko czy nie chce przeskanować i naprawić dysk, lecz gdy wybiorę to, to po skanowaniu wszystkie pliki są popsute, lecz gdy wybiorę aby nie skanować to wchodzę do pendriva normalnie, ale połowy plików nie ma, głównie mi chodzi o piosenki, na 3 folderach połowy piosenek nie ma a na 4 wyskakuje mi “Plik lub katalog jest uszkodzony lub nieczytelny” i nie mogę na niego wejść, i tak jest za każdym razem gdy coś wrzucam na pendriva. Dodam że gdy wchodzę do Mojego komputera, to pokazuje mi że na pendrivie jest koło 7gb zapełnionej przestrzeni , czyli jak by pliki tam były, lecz w środku jest niecałe 2gb. I pytanie czy da się coś zrobić aby te pliki przywrócić, i naprawić pendriva ?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.