Znikające linki bezpośrednie w Firefox!

Chciałem pobrać aktualizację mpa-hc, potem sprawdzam inne - wersje nie dają pobrać się.

Jakby co, to ublock origin wyłączony na DP.

:x: W Firefox nie działa.

Nie psuje tego na szczęście uBlock, na wyłączonym i przeładowanej stronie też znikają nagle linki i białe pole…


Opera 52, działa:

Ciekawe, że Dobreprogramy zaczęły wykrywać wersje bitową systemu, mam propozycje 64 bitowej wersji a ty pewnie z XP i 32 bitową - ciekawe, ciekawe…

Znaczy pokazuje przez pół sekundy i tabula raza. Na trzech przeglądarkach.

1 polubienie

No niestety coś za mocno szaleją z przebudową strony na wersji roboczej i za mało testów pod mniej popularne przeglądarki (jak Chrome zdobył z 50% rynku PC).

Na 32-bit FIREFOX-ie nie działa !

1 polubienie

Na 64 bitowym FX też nie, widać jakiś problem z obsługą silnika “Gecko” przez nowszy skrypt dobrychprogramów.


W IE 11 działa.

Pod czystym profilem FF 59.0.2 ( / ArchLinux / ) taki sam efekt. Znika lista linków.
Skrypt mają skopany. Przy zmianie z-index na powyżej 10 znowu pokazuje się poprawnie, ale źle wylicza długość w pionie.

2 polubienia

To nie wina samego z-index - on bezpośrednio nie zasłania:

.widget-sliding-menu > section {
    overflow: visible !important;
}

Skrypt nie wiadomo czemu przełącza na ukryj (hidden).

Widzę, że linki bezpośrednie są już :slight_smile:

2 polubienia

Wszystko byłoby cacy, gdyby jeszcze Oni nie przełączali portalu. Miałem tak, gdy sterowniki grafiki przestawały obsługiwać FF 33. To ja panie tego tamtego musiałem dostosowywać, czyli chipset, grafika, karta internetowa (bo też obsługa portów kłania się) - wszystko ponownie zainstalowane i mam wporzo do dziś.
Dziś uruchomiłem basiliska 55. Z zakładek wybrałem portal DP - skoro naprawili mili, ale Oni kombinowali “dali”.

Poprosimy tłumaczenie na język polski.

Po prostu xul.dll nie wytrzymał ładowania DP.
Wróciłem z miasta - teraz basilisk 55 działa elegancko. Ale wtedy nie dał załadować strony w sposób normalny, tylko wysadziło przeglądarkę.