Znikające MB na C: po błędach i zawieszkach opery


(Ewa Lesinska) #1

Mam chroniczny problem ze znikającymi MB na dysku C. Bardzo często czyszczę %temp%, prefetch, temp, częste oczyszczanie dysku, wyłączone odzyskiwanie systemu i ciasteczka, wszystkie programy na innym dysku, wirtualna ustawiona na 1,5GB również na innym dysku(7GB dysk C, 768MB RAM), na C nie ma praktycznie nic niepotrzebnego, ostatnio zaczęły się problemy, gdy zawieszała się opera, przy każdym takim wydarzeniu znikało z dysku C kilkadziesiąt MB, nadal nie wiem jak je usunąć, denerwują mnie ciągłe komunikaty o małej ilości miejsca na dysku, nie wiem już co robić:confused:

Oto mój log:

HELP :confused:


(Arekmalek) #2

Log czysty.


(Ewa Lesinska) #3

A co poradzisz na zawalony dysk C?? Zostało mi kilkadziesiat MB:/


(Cobra000) #4

pobierz z dobreprogramy.pl ccleaner i zrob skanowanie u znajomych potrafił usunąć czasami 4 GB z dysku C: :o jeżeli masz zaniedbany system to dłuuuuugo będzie kasował - przygotuj sie na to. !!ccleaner usuwa tylko niepotrzebne pliki!!


(Ewa Lesinska) #5

Zyskałam... parę MB... Jakieś jeszcze pomysły?Juz sama nie wiem co jest...

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 18:19

No i mam 5GB wolnego miejsca po wyrzuceniu...opery...a raczej jej najróżniejszych aplikacji, które się zagnieździły na C. Myślę, że każdy błąd zapisywał się i kumulował ilość zajętego przez nią miejsca... Tylko nie wiem czemu akurat aż tyle to zajmowało..