Znikające miejsce na dysku C


(Krzysiu2 15) #1

Witam. To mój pierwszy post :wink:. Mam pewien problem. Nie instaluję nic, mam wyłączoną hibernację, mam wyłączone przywracanie systemu, a miejsce na dysku nadal znika. Chciałem powiedzieć, że wszystkie pliki tymczasowe są pousuwane. Dzisaj pozostało mi jedynie 4Kb wolnego miejsca. Najgorsze jest to, że miejsce na dysku raz zmniejsza się, a raz zwiększa. Poniżej wklejam log. Proszę o pomoc, i z góry dziękuję.

http://wklej.org/id/225848/


(jessica) #2

To nie ma dobrej reputacji.

Może przejrzyj post nr 15 ( Optymalizacja pliku pamięci wirtualnej )w tym temacie >http://www.searchengines.pl/Optymalizacja-i-odchudzanie-XP-t5989.html - może masz coś źle ustawione.

jessi


(Krzysiu2 15) #3

Może i masz rację. Dzisiaj nie jestem u siebie, ale jutro to na pewno sprawdzę. Wydaje mi się, że to może być jakiś wirus. Tylko nie wiem jaki. Skanowałem antyvirusem, ale nic nie wykrywa. Dzięki jessica za pomoc. Pozdrawiam.


(Leon$) #4

z loga widzę że masz programy do ściągania plików

W BitComet jest tak jeśli zaznaczysz jakiś plik do ściągania powiedzmy 1GB to program rezerwuje sobie 1GB pojemności na dysku mimo tego że zaczyna dopiero ściągać

w uTorrent jest pewnie podobnie

według mnie powinieneś wyłączyć te programy z uruchamiania

oraz sprawdzić co w nich siedzi

może się zdarzyć że brakuje źródeł i nigdy nie dociągniesz takich plików a pojemność jest zarezerwowana

:slight_smile:


(Sklep Ogrodnik) #5

krzysiu215 , :smiley: ,

jessica ma rację , pozwoliłem raz temu ASK :evil: zaistnieć , przy okazji instalacji innego programu , potem był problem z usunięciem . Twój antywirus lichy troszkę ... :frowning: , pomyśl nad innym #-o

przeskanuj tym > http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html < =D> ,

pomyśl co ostatnio instalowałeś ..., daj znać jak poszło .