Znikające miejsce na dysku C

Witam. To mój pierwszy post ;). Mam pewien problem. Nie instaluję nic, mam wyłączoną hibernację, mam wyłączone przywracanie systemu, a miejsce na dysku nadal znika. Chciałem powiedzieć, że wszystkie pliki tymczasowe są pousuwane. Dzisaj pozostało mi jedynie 4Kb wolnego miejsca. Najgorsze jest to, że miejsce na dysku raz zmniejsza się, a raz zwiększa. Poniżej wklejam log. Proszę o pomoc, i z góry dziękuję.

http://wklej.org/id/225848/

To nie ma dobrej reputacji.

Może przejrzyj post nr 15 ( Optymalizacja pliku pamięci wirtualnej )w tym temacie >http://www.searchengines.pl/Optymalizacja-i-odchudzanie-XP-t5989.html - może masz coś źle ustawione.

jessi

Może i masz rację. Dzisiaj nie jestem u siebie, ale jutro to na pewno sprawdzę. Wydaje mi się, że to może być jakiś wirus. Tylko nie wiem jaki. Skanowałem antyvirusem, ale nic nie wykrywa. Dzięki jessica za pomoc. Pozdrawiam.

z loga widzę że masz programy do ściągania plików

W BitComet jest tak jeśli zaznaczysz jakiś plik do ściągania powiedzmy 1GB to program rezerwuje sobie 1GB pojemności na dysku mimo tego że zaczyna dopiero ściągać

w uTorrent jest pewnie podobnie

według mnie powinieneś wyłączyć te programy z uruchamiania

oraz sprawdzić co w nich siedzi

może się zdarzyć że brakuje źródeł i nigdy nie dociągniesz takich plików a pojemność jest zarezerwowana

:slight_smile:

krzysiu215 , :smiley: ,

jessica ma rację , pozwoliłem raz temu ASK :evil: zaistnieć , przy okazji instalacji innego programu , potem był problem z usunięciem . Twój antywirus lichy troszkę … :frowning: , pomyśl nad innym #-o

przeskanuj tym > http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html < =D> ,

pomyśl co ostatnio instalowałeś …, daj znać jak poszło .