Znikające miejsce na dysku C:\

Witam

Mam problem. Gdy np.wkładam płytkę z grą od razu znika mi miejsce na dysku C, najczęściej bez względu na to czy włączyłem instalator czy nie.

Wiem, że najczęściej nawet jak instaluje coś na dysku np. E to i tak pewne informacje muszą być zapisane na partycji systemowej, ale nieraz po włączeniu samego instalatora muszę czekać do kilku minut i przy tym miejsce na C znika mi w zastraszającym tempie i czasami nie wraca.

Mam oczywiście viste i proszę o podanie rozwiązanie problemu oczywiście kopie zapasowe i to 200mb na hibernację systemu już wyłączyłem ale nadal spada. :frowning:

Z góry dzięki

Proponuję zainstalować CCleaner i przeczyścić dysk systemowy wraz z usunięciem starych punktów przywracania oraz usunięciem danych z wolnej przestrzeni dyskowej. U mnie na partycji systemowej z 30GB z ostatnimi czterema punktami przywracania 18 Giga mam wolnych. A dawniej bywało 4 - 5 GB wolnego miejsca.

Za pomocą tej porady możesz na stałe ograniczyć ilość miejsca na dysku zarezerwowaną dla przywracania systemu.

Czy to nie jest przypadkiem Twój drugi temat z tym problemem ?? Może masz jakiś syf na kompie i stąd te problemy z miejscem na dysku, pod pojęciem “syfu” rozumiem “wiry” lub podobne śmieci.

NIE, to nie mój drugi temat.

Dzięki ten CCliner przywrócił z 6gb:)