Znikające miejsce na dysku

Witam! Mam kolejny problem ;/ Otóż na starym komputerze znika mi miejsce na dysku C (samo z siebie). Jak np. mam 569 mb, to za chwilę jest już 568 i zmniejsza się coraz bardziej… do czego to może doprowadzić? i co może być tego przyczyną??? Proszę o pomoc! !!

zapewne miejsce zajmują pliki tymczasowe, usuwaj je przykładowo za pomocą programu CCleaner

Jeśli nic nie grzebiesz w kompie, to możesz również wyłączyć Przywracanie Systemu. Instrukcja

Sprawdz aplikacje działające w tle czy czegoś nie pobierają z netu.

wyłączyłem plik stronicowania i teraz już miejsce jest cały czas stałe, ale niestety nic nie mogę uruchomić ;( POMOCY! !!

Uruchom kompa w trybie awaryjnym. Wejdz w moj komputer, ustawienia pamięci wirtualnej i ustaw pod kontrolą systemu. Uruchom kompa normalnie

ok dzięki, zrobiłem tak , teraz znowu miejsce dysku pomniejsza się, co sekundę 1 MB :frowning: co robić? boję się, że jak dojdzie do 0 to sie coś popsuje ;/

#-o ![-o<

Jeśli wg moich instrukcji z PW wybrałeś jednak Rozmiar kontrolowany przez system , to logiczne, że rozmiar pliku stronicowania będzie się zmieniał.

Jednak nie może ot tak rosnąć w nieskończoność.

Spróbuj przynajmniej wyśledzić, z czego miejsce na dysku się tak zmniejsza.

Nie panikuj…

Wyłącz przywracanie systemu. Przeczyść kompa CCleaner-em.

Jeśli zostanie Ci 200 mega system pewno cię poinformuje jeśli nic nie zmieniałeś.

po prostu normalna kolej rzeczy, czyść komputer co jakiś czas i tyle, wykonaj to:

viewtopic.php?f=7&t=76580

trochę miejsca zwolnisz,

możesz jeszcze przeskanować kompa na obecność virusów.

W CCleanerze zaznacz do czyszczenia w Zaawansowane>Stare dane Prefetch

Wrzuć logi z programu HiJack This

wolne miejsce spadło do 156 mb i nagle pojawiło się, że mam 836 mb , ciekawa rzecz… dzięki wszystkim za pomoc!