Znikające miejsce na partycji systemowej

A więc tak , pare dni temu , po małej przerwie podłaczyłem sobie neta , na partycji systemowej mialem ok 2-3 gb wolnego miejsca , po podłaczeniu neta , zaczełem skanowac dyski , skanerem online , i od tamtej pory dysk mi “szaleje” co chwila okienko z komunikatem że na partycji C jest mało miejsca , usunełem tempy , pliki po skanerze i udało mi sie zyskać ok 200mb , ale gdzie się podziała reszta ? Da rade jakoś te ok 2gb przywrócic spowrotem ?

Na każdym dysku twardym czy też partycji-jest ukryty folder System Volume Information , który służy do przywracania systemu po awarii-można zmniejszyć jego rozmiar suwakiem.Mój komputer-PPM-właściwości-przywracanie systemu-ustawienia-wybrać dysk.

Wyłącz I włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

:slight_smile:

na dysku przybyło mi około 120mb …

Inne propozycje ?

nie piszesz co zrobiłeś więc na jakie propozycje czekasz nie chcę się powtarzać

:slight_smile:

99.9 % wirus , też tak miałem format dopiero pomógł .

A mnie się wydaje że to p2p - zanim coś się zassie w całości i jest przeniesione do folderu docelowego to najpierw jest zapisywanie w *nazwa programu\Temp

jeżeli masz dużo dodane do ściągania a mało pobrań zakończone to toki stan żeczy jest częsty

Właczyłem i wyłaczyłem przywracanie sytemu , z p2p nie korzystam - za dużo tam syfu …

viewtopic.php?t=76580