Znikające moje miejsca sieciowe

W menu start obok panelu sterowania były moje miejsca sieciowe mogłam zobaczyć komputery grupy roboczej i udostępniane pliki jednak gdzieś się podziały, teraz wchodząc w moje miejsca sieciowe przez panel sterowania nic nie widać.Raz pokazały się miejsca sieciowe spowrotem i wszystko było ok teraz jednak znowu nie ma. Ponoć nie ma to związku z ustawieniami serwera, mój admin sądzi że to jakią wir.Proszę o poradę.

kliknij na start własciwości menu start dostosuj zaznacz moje miejsce sieciowe. i bedziesz je miała. niekiedy tak jest ja sie wchodzi przez panel sterownia i miejsce sieciowe ze tam nic nie ma ale jak klikniesz po lewej stronie pokaz miejsce seiciowe to je zaraz masz. u mnie tez znika ale dałem sobie spokój z tym juz dawno temu to nie wirus tylko komp i niekiedy tak jest ze cos sie zmienia…

Gdy kliknę na moje miejsce sieciowe niewidać komputerów grupy roboczej a jest ich trzy podłączone do mojego . dlaczego tak się dzieje? :frowning:

:lol: Sugestia pomogła na miejsca sieciowe w starcie,dzięki :wink: :wink:

Jednak nadal nie widać udostępnionych folderów w sieci ani kompów grupy roboczej a wątpie aby przez dwa tyodnie nikogo nie było . Może ma ktoś jakiś pomysł?