Znikające pole wyszukaj w XP Home Edition

Witam :slight_smile:

 

Kilka dni temu wystąpiła u mnie dziwna awaria w XP Home Edition. Polega to na tym, że jak chce wyszukać i klikam start, najeżdżam myszką na wyszukaj i klikam pliki foldery to wyszukiwanie zamiast się otwierać normalnie to wchodzi mi na dół na pasek szybkiego uruchamiania. Potem, gdy klikam na to zamiast się normalnie otwierać to mi ucieka w prawo poza ekran. Zmiana rozdzielczości ekranu nic nie dała, ani polecenie przywrócenie ostatniej znanej dobrze działającej konfiguracji. W ustawieniach menu start ani paska szybkiego uruchamiania nie widzę nic co by mogło pomóc.

Czy wiecie jak rozwiązać ten problem ? 

 

pozdrawiam tmig

http://portable.info.pl/wise-jetsearch-portable/ - na początek pobierz sobie na pulpit, ustaw polski i niech Ci służy. Co do problemu, to sprawdź w podglądzie zdarzeń systemowych, co robi Ci błędy.

Możesz pobrać i uruchomić fix it microsoftu:

http://support.microsoft.com/mats/windows_search/pl

A SP3 - jest?

Na okoliczność wirusów - Przeskanowane? MBAM przy instalacji odznaczyć okres próbny. AdwCleaner.

tmig

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.