Znikające posty

Mam problem ze znikającymi postami. Rano zniknęło mi 10 postów. Przejrzałem tematy w których zabierałem głos i wszystko było w porządku (tzn. wszystkie posty i tematy na miejscu). Zajrzałem do Śmietnika ale nie było w nim moich postów.Co się dzieje może mi ktoś wytłumaczyć?? Inni userzy mieli dzisiaj podobny problem.

Mi zniknęły 2 posty ale z licznika - tzn. te posty istnieją ale nie ma ich na liczniku.

Hm… mi jakoś nie znikają…

To jak na miejscu to w czym problem ?

A kto powiedział że mają zaliczyć śmietnik ?? Mogły doznać zaszczytu natychmiastowego kontaktu z cyberprzestrzenią.

el polaco Twoje posty mogły zostać skasowane.

Posty są zliczane tylko w działach tematycznych.

no jak skasowane jak są w działach odpowiednich.

Wiem jestem userem od roku i wiem to. Wszystkie posty są w działach tematycznych. Posty zniknęły mi z licznika.

Nie jestem na tyle głupi aby tego nie wiedzieć.

Te 2 posty były w dziale HARDWARE & STEROWNIKI

** Freedom **

chcecie oddam wam połowę (albo nawet całośc) ze swojego licznika, będziecie mieli radochę

Z chęcią przyjmę :lol:

fiesta Nie warto :stuck_out_tongue:

Nie o to chodzi. Zgłosiłem problem tylko.

A ja swoją.

Zliczając razem będzie sporo.

widzę, że nawet nie ma sensu zgłaszać tutaj problemów.

problem czy nie mi również ulotniło mi sie dziesięć…postów

lazikar jest taka możliwość ?? to proszę daj mi za 2000tys. :lol:

To nie jest problem.

Problemem jest błąd który uniemożliwia pisanie postów itd itp.

Że komuś zniknęły posty znaczy ze były tylko do wywalenia w kosmos.

Proponuję aby autor przypomniał sobie ile miał postów w … śmieciach???

Ja tu choć mam najwyższa liczbę postów nie jestem dla nich. Jeśli chodzi o to czy znikną mi 2 czy 2000 nie ma problemu. Jestem tu dla wszystkich userów, mam tu przyjaciół mam i wrogów. Ważne że jesteśmy mimo że się nie znamy.

Jak zapewne wiecie niedługo poznamy się. Przynajmniej jakaś cząstka z nas.

Trochę więcej luzu, proszę :slight_smile:

Skąd wiesz, że administracja nie sprawdza tego ?

Może post lazikara był żartem ?

A jak nie był, to tak go przyjmij - będziesz zdrowszy, mniej stresów i te rzeczy :smiley:

Właśnie o to chodzi, że w Śmietniku ich nie było. Chyba rzeczywiście w kosmos poleciały :mrgreen:

Oglądaj TVN24, może Endeavour je odnajdzie :lol:

No dobra, już nie OT-uję :smiley:

Czasami nic innego nie pozostaje.

Problem to by był jak by nawalił licznik ostrzeżeń i byś dostał baniaka za nic :stuck_out_tongue: , a tak uważam że nie ma problema