Znikające rzeczy, wpis sam dodał się na facebook itd


(Kirin42) #1

No więc opiszę co się dzieje. Jak oglądam program na stronie gdzie można zmienić jakość obrazu np. 480p, 720p, 380p itd. to często zdarza się, że samon przełącza się na inną z reguły na gorszą, ale raz na lepszą się przełączyło. Z reguły tak jest na dailymotion ale parę razy było na innych np. youtube, wcześniej nigdy tego nie było. Na youtube nie było, dopóki kiedyś nie napisałam że mam ten problem z dailymotion (tutaj raz tak napomknęłam w jednym temacie) to potem znowu na youtube, no parę razy. Ja mam wrażenie że u mnie na kompie siedzi jakiś keylogger albo coś podobnego xD

 

Co oprócz tego. Jak zapisuję coś w wordpad to potem tego nie ma. Robię screeny i zapisuję to potem otwieram folder, a tam pusta strona. Dodaję coś do zakładek nie ma. Także na internecie dzieją się rzeczy. Np. dodaję filmy do youtube do ulubionych albo jakieś co oglądałam do obejrzanych np. na filmweb i nie ma potem. Na moim facebooku był wpis którego nie dałam ze strony której nie lajkowałam. Albo np. strona której nie dodałam do polubień też się pojawiła w ulubionych/zalajkowanych. No i po za tym, brałam udział w konkursie wygrałam bon 50zł na zakupy nie wyrzucałam wiadomości ze skrzynki, na drugi dzień wchodzę a jej nie ma.

 

Po za tym komp często pracuje kiedy nie powinien, ja wiem że może np. pobierają się aktualizacje do antywirusa czy coś, ale to za często.

 

http://www.wklej.org/id/1307051/

http://www.wklej.org/id/1307052/


(Atis) #2

Nie widać żadnej infekcji.

Sprzątanie zawsze kasuje program OTL.

Uruchom Fix it i przywróć domyślny plik Hosts:

http://support.microsoft.com/kb/972034/pl


(Kirin42) #3

czekaj Fix It to w tym OTL? Cholender zrobiłam sprzątanie mam jeszcze raz przeskanowac i to zrobić?


(Atronics) #4

to masz pobrać :slight_smile:

FixItButton1.jpg

z tej str. co podał 

 

poza tym według mnie niepotrzebnie trzymasz na dysku to

ESET Online Scanner v3

OCCT


(Kirin42) #5

dzięki wam, pobrałam program, uruchomiłam i coś tam się działo czyli chyba się naprawiło, ja myślałam z początku że to się dopiero instaluje bo wyglądało jak instalacja, już wszystko powinno być dobrze? Zrestartowałam komputer jak należy. Ja nic nie robiłam tylko dałam akceptuję warunki umowy bodajże i dalej i pozwoliłam na tą “instalację” która instalacją nie była tylko chyba naprawianiem :stuck_out_tongue: I w ogóle za co odpowiada ten program do czego on jest?