Znikające tekstury, shuttering GTA V

Witam. Posiadam gta v na PC.
Sprzęt:https://www.morele.net/komputer-morele-super-efficient-g1600-773842/
Windows 10 home 64
Ustawienia - Wysokie, (piorytet wysoki), blokada na 50 fps.
Problem: Podczas grania w grę mam rozmywające się tekstury, malutkie freeze’y.

W prawym górnym wykresie widać kiedy te zjawiska występują w wyniku przeciążenia procesora który ten nagle zmienia swoje użycie na 0%. Podczas jego minimalnego użycia znikają tekstury i pojawia się problem z wydajnością.

Dodam tyle że nie chce zmniejszać ustawień gry, ani ilości klatek itp.

Tam wiem jest to tani procesor i nie mogę od niego wiele wymagać. Chcę tylko znaleźć sposób na to aby się “nie poddawał” w wysokim “stresie”. Pozdrawiam

Tu zdecydowanie procesor jest najsłabszym ogniwem.
Z resztą zobacz sobie na tabelkę gier w linku, który podałeś.


( najniższe => średnie => najwyższe ustawienia)
“-” oznacza, że na najwyższych sobie nie pośmigasz komfortowo na tym sprzęcie.

Bardzo dobrze wiem co jest najsłabszym ogniwem w tym zestawieniu. Widziałem również tabelkę. Tabelka jest błędna albo była oparta na innym systemie operacyjnym, pierwszy lepszy przykład cs’a- najniższe 80-150 (ja mam tyle na najwyższych możliwych ustawieniach). Wracając do tematu, nie ma żadnego sposobu aby procesor lekko zwalniał a nie od razu spadał do najniższych wartości zegara przy obciążeniu ?

Skoro obciążenie CPU na moment spada to znaczy, że jest chwilowy brak obciążenia. Tego nie zmodyfikujesz. Któryś z podzespołów nie wyrabia i tyle.

na takim sprzęcie graj max na średnich ustawieniach i nie powinieneś mieć takich problemów.