Znikające tekstury w FarCry

Witam,

mam problem z gra FarCry. Zakupiłem ją w kolekcji Klasyki, zainstalowałem i co widzę? Połowy tekstur nie ma, a to domku nie widać,a to ściany…Poczytałem na necie i ktoś napisał, żeby wyłączyć AA, więc to uczyniłem…było ok dopóki nie wyłączyłem gry i włączyłem znów, po tym wrócił ów problem. Nie pomoglo ponowne włączenie-wyłączenie AA. Po reinstalce gry było ok dopóki znów nie wyszedłem z gry…■■■, nie wiem co jest grane. Zna ktoś lekarstwo? Konfig jak w podpisie.

ściągnij patche do gry. wszystkie jakie są.możesz jeszcze kliknąć na ikonie gry wziąc właściwości _ zgodności i uruchom w zgodności z windows 2000. uruchom ponownie kompa.i spróbuj

Sciągnąłem patch 1.4 zainstalowałem i błąd ten się pojawia w momencie gdy włączę Jakość oświetlenia na bardzo wysoki poziom, wtedy HDR się chyba uaktywnia i pupa, tekstury się kaszanią, jak dam na wysoki to jest ok. Przecież na tym radku powinien z HDR bujać:|

Ja też mam kłopot z FarCry.Ta gra chyba nie lubi nowego sprzętu.Ze starszymi produkcjami nie ma kłopotu jak z tą grą.Próbowałeś zmieniać sterowniki?Może na starszych będzie lepiej działać?Niestety nic więcej nie jestem w stanie wymyślić.I spróbuj,jak ja,pobawić się opcjami.W ten sposób rozwiązałem swój problem.Może zmniejsz opcje na minimalne i zobacz czy gra będzie działać poprawnie.