Znikające ulubione serwery (STEAM)

Cześć,

Od jakiegoś czasu mam problem ze znikającymi ulubionymi serwerami na STEAM’ie. Dzieje się to głównie po uruchomieniu STEAM;a oraz np. będąc w grze i chcąc odświeżyć ulubione serwery, wtedy cała lista zapisanych serwerów potrafi się wykasować. I chcąc znów je mieć w ulubionych muszę na nowo pododawać. Dodam, że problem nie dzieje się często, ale zdarza się chociażby raz w miesiącu i jest dość dziwny i irytujący. Próbowałem usunąć i zainstalować na nowo, ale to też nie pomogło. Nie znam się, ale mogę przypuszczać, że owy problem może leżeć w serwerach głównych STEAM lub u mojego dostawcy internetu. Spotkał się ktoś z takim czymś lub wie jak to naprawić? System jaki posiadam zainstalowany to: Windows 7.

To chyba raczej problem konkretnej gry, a nie steam który jest jedynie launcherem.

Nie mam zielonego pojęcia. Pytałem znajomych czy mieli taki sam problem. Twierdzili, że nie. Raczej wątpię, aby problem dotyczył jednej gry. Oprócz Counter-Strike 1.6 dodam do testu jeszcze kilka innych losowych serwerów z innych gier, jakie mi wyszuka wyszukiwarka i odezwę się za jakiś czas gdy problem powróci.

Chodzi o wyszukiwarkę serwerów w jakiejś grze, tak?

Nie, miałem na myśli domyślną wyszukiwarkę serwerów ze STEAM’a (zakładka Internet) :wink:
Wyszukiwarka%20serwer%C3%B3w%20STEAM

Cześć,

Jestem z powrotem. Dzisiaj po włączeniu Steam’a znowu zniknęły mi wszystkie serwery. Napisałem do pomocy technicznej Steam i odpisali mi, że jest to prawdopodobnie problem z siecią i zalecają, aby skontaktować się z dostawcą mojego internetu lub dostarczenie komputera do lokalnego warsztatu naprawczo/diagnostycznego w celu naprawy problemu.

Informatykiem nie jestem, więc pewnie będzie musiało zostać tak jak jest, a latać po serwisach również nie mam zamiaru :wink: