Znikajace zdjecia z telefonu

Witam,

Mam MDA Vario III. Telefon mam od niedzieli. NIe wiem co sie dzieje ale zdarzylo mi sie juz chyba z 3 razy, ze gdy chce wejsc w galerie zdjec zrobionych telefonem to galeria jest pusta, wszystkie zdjecia zniknely.

No wchodzisz w przeglądarkę fotek i na górnym pasku mozesz wybrac lokalizację, wybierz storage card i w my pictures (ew my documents\my pictures) fotki muszą być :wink: chyba ze będzie folderze dcim (jak ktoś grzebał w rejestrze to jest to możliwe

Tak robilem;]

W rejestrze? To jak mam teraz to naprawic?

tylko jeśli masz w folderze DCIM :wink: jak nie masz to nikt w rejestrze nie grzebał przy fotkach…

jak miałem MDA Vario i XDA Exec (oba mają WM) to takiego problemu nigdy nie miałem, zobacz w ustawieniach aparatu gdzie jest zapisywanie, czy na storage card czy pamięci telefonu (main memory)

storage card/DCIM/100MEDIA

To lokalizacja folderu ze zdjeciami, ktorych nie ma.

Jesli nie masz nic waznego na fonie to zrob hard format (wyciagnij sim i karte pamieci i najczęściej przytrzymuje sie oba softkeye i reset i sie trzyma a jak spyta czy sformatowac to zaakceptowac, nie wiem czy zadziala ale powinno)

Ew mozesz zmienic rom na WM5 (dluzej trzyma bateria) albo na WM6.1 (szybszy)

Na pdaclub znajdziesz tutoriale jak wgrac a na xda-developers masz masę romów (jest nawet WM6.5 beta :wink: )