Znikający dostęp do internetu

Witam

Mam problem z internetem . Mam komputer od około 6 miesięcy . Od samego początku są z nim same problemy. Ale zacznę od początku.Posiadałem W7 i gdy tylko włączyłem grę (LoL) internet od razu znikał . Antywirus formaty zmiana karty sieciowej nic nie pomogło.Potem przeinstalowałem system na Windowsa 8 tam przez tydzień działał mi normalnie komputer.Potem było tak samo jak na początku,jak włączyłem grę od razu nie było internetu.Poszedłem z kompem do serwisu i tam mimo zdziwienia normalnie działał mi internet jak nigdy.Ale gdy przyszedłem do domu było już tak jak zawsze . W 2 miesiąc wakacji znowu mi zaczął działać internet przez około miesiąc.Nic nie robiłem i znowu mi nie działał . Przeinstalowałem system na w7 i działał mi przez 1 dzień i do teraz nie działa .

Mam internet z Orange . Z góry dzięki  :slight_smile:

Sprawdź kabel albo sam modem / router czy co oni z Tepsy teraz tam rozdają.

Maciobus , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus