Znikający Dysk

(Konwulsyjneskurczeprzepony) #1

ja z kolei mam taki problem ze jak zainstalueje u kumpla sterownik to mu sie dysk nie pokazuje, chociaz jest wykryty :shock: on ma w98 ja win xp?

wie ktos moze w czym tkwi problem

(lazikar) #2

Temat wydzielono z Tego Tematu.

(Qbek50) #3

jaki sterownik ? Od czego ?

(Lolyt Xd) #4

Na dysk nie instaluje się sterownika. Windows sam go zainstalowauje...

(Qbek50) #5

zalezy jaki ma dysk. Bo np niektóre dyski np Sata wymagają instalki sterów, chociaż nie zawsze 8)

(Lolyt Xd) #6

No właśnie...

(Konwulsyjneskurczeprzepony) #7

jest to zwyczajny dysk "USB2.0 highspeed" produkcji bodajze tajwanskiej albo chinskiej (czyli podrobka, bo taki sam widzialem amerykanskiej firmy, nazwy nie pamietam :frowning: )

instrukcja jest(ale nia sie lepiej nie sugerowac) , tyle ze pod xp musialem zainstalowac tylko jeden programik "USBtoolbox" i dziala, w przypadku w98 nie wiem co robic robie zgodnie z instrukcja i nic, moge go tylko odlaczyc

mozliwe ze kumpel ma cos z kompem, tylko gdzie moze tkwic problem, usb mu na pewno dziala bo jak juz mowilem dysk jest wykryty, tyle ze nie pokazuje sie w moim komputerze :frowning:

sterownikow tez nigdzie na necie do niego nie ma, tylko i wylacznie te z plyty..

PS. jak mozecie to zobaczcie mojego loga z hijacka

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=23328

(Farall) #8

A nie masz ty go sformatowanego na NTFS? Skoro WXP go widzi a 98 nie? tak mi przyszło do glowy...

(Konwulsyjneskurczeprzepony) #9

szczerze powiedziawszy to raczej nie, od razu mialem go sformatowanego, a skoro ma dzialac tez pod w98, to nie powinien byc sformatowanyna NTFS...

... chociaz fakt faktem ze mi to wylecialo z glowy, dawno nie mailem do czynienia z w98

edit:

sprawdzielm, ... ntfs :shock: ... no coz na usprawiedliwienie moge jedynie dodac ze nie mialem jak u niego tego sprwadzic :oops: (a u siebie nawet uwagi na to nie zwracalem, bo po co jak dziala :wink: )

(system) #10

W takim razie przyda Ci się to:

:arrow: NTFS Reader for Windows 95, 98, Me 1.0