Znikający Dysk

ja z kolei mam taki problem ze jak zainstalueje u kumpla sterownik to mu sie dysk nie pokazuje, chociaz jest wykryty :shock: on ma w98 ja win xp?

wie ktos moze w czym tkwi problem

Temat wydzielono z Tego Tematu.

jaki sterownik ? Od czego ?

Na dysk nie instaluje się sterownika. Windows sam go zainstalowauje…

zalezy jaki ma dysk. Bo np niektóre dyski np Sata wymagają instalki sterów, chociaż nie zawsze 8)

No właśnie…

jest to zwyczajny dysk “USB2.0 highspeed” produkcji bodajze tajwanskiej albo chinskiej (czyli podrobka, bo taki sam widzialem amerykanskiej firmy, nazwy nie pamietam :frowning: )

instrukcja jest(ale nia sie lepiej nie sugerowac) , tyle ze pod xp musialem zainstalowac tylko jeden programik “USBtoolbox” i dziala, w przypadku w98 nie wiem co robic robie zgodnie z instrukcja i nic, moge go tylko odlaczyc

mozliwe ze kumpel ma cos z kompem, tylko gdzie moze tkwic problem, usb mu na pewno dziala bo jak juz mowilem dysk jest wykryty, tyle ze nie pokazuje sie w moim komputerze :frowning:

sterownikow tez nigdzie na necie do niego nie ma, tylko i wylacznie te z plyty…

PS. jak mozecie to zobaczcie mojego loga z hijacka

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=23328

A nie masz ty go sformatowanego na NTFS? Skoro WXP go widzi a 98 nie? tak mi przyszło do glowy…

szczerze powiedziawszy to raczej nie, od razu mialem go sformatowanego, a skoro ma dzialac tez pod w98, to nie powinien byc sformatowanyna NTFS…

… chociaz fakt faktem ze mi to wylecialo z glowy, dawno nie mailem do czynienia z w98

edit:

sprawdzielm, … ntfs :shock: … no coz na usprawiedliwienie moge jedynie dodac ze nie mialem jak u niego tego sprwadzic :oops: (a u siebie nawet uwagi na to nie zwracalem, bo po co jak dziala :wink: )

W takim razie przyda Ci się to:

:arrow: NTFS Reader for Windows 95, 98, Me 1.0