Znikający dźwięk i problem z wykrywaniem usb - Acer

Witam, mam problem z dźwiękiem w laptopie… kompletnie się na tym nie znam więc spróbuję wytłumaczyć w czym problem. Po jakimś czasie korzystania z laptopa nagle przestaje działać dźwięk i po kliknięciu w ikonkę regulacji głośności na pasku pojawia się komunikat: “Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenie miksujące, przejdź do panelu sterowania, kliknij kategorię Drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt”. Wiem, że ten problem występuje bardzo często. Jestem już po przeszukaniu wielu stron gdzie użytkownicy mieli ten sam problem ale niestety nigdzie nie znalazłem skutecznego rozwiązania. Nie pomagają zmiany w rejestrze. Po restarcie laptopa wszystko działa ale tylko przez kilkanaście minut, potem dźwięk ponownie znika. Dodam, że gdy znika dźwięk przestaje działać też usb i karta sieciowa… tzn jeśli jest np. odtwarzany jakiś film gdzie odtwarzanie rozpoczęło się przed zniknięciem dźwięku to dźwięk nadal jest i nic się nie dzieje… problem jest z włączeniem czegoś innego z dźwiękiem, nie wykrywa też nowych urządzeń podłączonych pod usb ale te, które zostały podłączone wcześniej - działają. Proszę o pomoc

Mogą być wirusy :frowning:

Przeskanuj komputer programem Malwarebytes Anti-Malware

Pełne skanowanie

(nie instaluj wersji PRO tylko Freeware)

Po skanowaniu wrzuć z niego raport.

Wrzuć dodatkowo wymagane logi OTL + Extras :

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Czekaj za odpowiedzią fachowców z działu Bezpieczeństwo.