Znikający dzwięk

Witam mam problem z dźwiękiem: NP gdy włączę film mogę go na luzie obejrzeć do końca, ale gdy tylko zamknę go i otwieram inny film dźwięk całkowicie znika.

Zaraz po formacie(dokonany dzisiaj) pojawił się komunikat o błędzie związanym z host generic więc za rada znaleziona w internecie zainstalowałem aktualizację zabezpieczeń z witryny microsoftu ale problem nie zniknął. Kombinując dalej przeskanowałem komputer programem spywer terminator ale nic nie znalazł, więc go odinstalowałem i zainstalowałem ESETnod32 który znalazł 4 wirusy: 2 z nich zostały wyleczone przez usunięcie, natomiast pozostałe zostały dodane do kwarantanny: C:\Documents and setting\NetworkService\Ustawienia lokalne\Temporary internet files\Content.IE5\WLY3GPER\pjsp(1).gif powód Win32/Conficker. AA Robak oraz C:\Windows\System32\X powód ten sam.

To również nic nie dało i problem istnieje nadal dlatego proszę o pomoc.

Mój komp to:

AMD Athlon 64 procesor 3000+

1.81 Ghz, 896 Mb ramu

karta graficzna GeForce 6100

Karta dzwiekowa jest chyba zintegrowana(nie pojawia się osobno w menadzerze urzadzeń) sterownik do niej to realtek AC 97

system Windows xp profesional + service pack 2

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

spróbuj wgrać SP3 (Service Pack 3), może to pomoże.

Juz próbowałem - daje to efekt na góra 2 dni poczym problem wraca, tak samo po instalacji net frameworków. Zapomniałem dodac że po jakims czasie oprócz dzwięku zaczyna nawalać także przeglądarka i cały system zwalnia do epoki pierwszych pecetów.