Znikający folder

Witam, otóż mam dziwny problem. Wczoraj podczas burzy nastąpił zanik prądu i mój komputer oczywiście się wyłączył. Jednak dziś, gdy włączyłem komputer system zaczął sprawdzać poprawność plików NTFS na partycji, na której nie jest zainstalowany Windows. Po sprawdzeniu włączyła się jakaś usługa personalizowania. Po wszystkim system powrócił do “prawie” normalności sprzed zdarzenia, ale usunięte zostały np. zakładki w FF, lista najczęściej uruchamianych programów, moje profile ustawione w folderach oraz RocketDock - składnik Vista Inspirate Pack 2 (BricoPack), więc postanowiłem odinstalować tą nakładkę. Przed zresetowaniem systemu folder z tematu jeszcze istniał. Po odinstalowaniu nakładki niestety już nie było go wcale na dysku! (choć go nie usuwałem, ani nie był powiązany z BricoPack. Zniknął folder, ale pojawiły się i zakładki, i najczęściej uruchamiane programy. Usługa wyszukiwania nic nie daje :frowning: Obecnie wszystko na dyskach jest na swoim miejscu i działa poprawnie, ale folderu nie widać. Folder był umieszczony na Pulpicie.

Jak można odzyskać ten folder? Jakich programów należy użyć? Bardzo mi na tym zależy, bo trzymałem tam swoje wszystkie projekty, a teraz nic nie mam…

Dodam, że przywracanie systemu nic nie daje. Proszę o pomoc!

Możesz użyć ActiveUneraser, Restoration (bardzo prosty), Lecz pewnie na nic się to nie zda. Folder znikł, ponieważ został uszkodzony i program do naprawy systemu plików musiał go usunąć. Sprawdź lepiej powierzchnie dysku w poszukiwaniu bad sectorów.

Tylko, że folder był umieszczony na partycji z Windowsem, nie tej sprawdzanej…