Znikający pasek szybkiego uruchamiania i obszar powiadomień

Podczas normalnej pracy z komputerem, po którymś z restartów (lub po prostu włączeniu) znikają pasek szybkiego uruchamiania i obszar powiadomień ikonami. Chodzi mi o to

3f55acca53990216m.jpg

jak temu zaradzić bo strasznie mnie denerwuje przywracanie ich.

Mój system to Winda XP SP2.

Z góry dziękuje za pomoc. :slight_smile:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … B1ce+ikony

W innym temacie wyczytałem, że nakładki na XP powodują takie błędy. Vista Transformation Pack czy jakoś tak :mrgreen:

Morgen ale w podanym przez Ciebie linku nie doszli user’zy do niczego konkretnego :-s. Może coś konkretnego.

A skorzystaj z domyślnej skórki i zobacz czy ikony też będą znikały.

Dobra, ale znać dam po okresie próbnym. Ale z tego co zauważyłem to nawet odinstalowanie shellpack’u nie przywraca systemu do stanu przed jego inst. zawsze zostają jakieś zmienione ikony i in. rzeczy. Także nawet jeśli to wina Pack Bistro Clear to może być problem z jego całkowitym usunięciem (nawet z pomocą jv16 Power Tools - bo próbowałem). Więc może zna ktoś jakiś “ręczny” sposób rozwiązania problemu.

Złączono Posty : 18.01.2007 (Czw) 19:11

Tak myślałem #-o i do szedłem do takiego rozwiązania - wykasowałem plik IconCache (C:\Documents and Settings\p19koz\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\IconCache) restart kompa i na razie wszystko hula bez zarzutu 8)