Znikający pokaz multimadialny FLASH

Witam,

mam taki problem z FLASHEM w Firefox.
Ładuje się pokaz multimedialny we FLASH, ale w momencie ruszenia po nim myszką znika.
Po odświeżeniu strony ładuje się znów i po ruszeniu myszką znika.
Flash najnowszy wersja 25, Firefox 64bit w Windows 8.

Pozdrawiam
RJ

U mnie pomogło wyłączenie flash blocka. Z tym że drugie rozszerzenie flash stopper blokuje także odtwarzacz html5 i prawdopodobnie jest między nimi konflikt .Na stronie również może być nieokreślony domyślny odtwarzacz .Na jakiej stronie to się dzieje? U mnie tak jest na youtube

Nie mam żadnych block’erów. Problem pojawił się chyba wraz z nową wersją Flash, ale pewności nie mam.
Ciekawe, że FLASH wyłącza się zupełnie losowo. Raz działa kilka minut raz kilka sekund.
Już wyczerpały mi się pomysły.

RJ

Wyłącz tryb chroniony flasha w about:config
dom.ipc.plugins.flash.disable-protected-mode
Ustaw na true

A jaka wersja FF?

Niestety bez zmian.
FF najnowszy 64 bit.
Prezentacja znika na stronie gwo.pl

RJ

Ja mam blockery - ublock i niezbędny disconnect do blokowania malware i szpiegostwa.
Na gwo.pl nic mi nie znika, a pooglądałem co się dało, czyli to o reformie itd.

Być może brak obsługi wtyczek. Nawet w FF 32 bit znikło primetime, czyli odtwarzanie treści chronionej. Niby zostal flash i nawet na wesje 32 bit są sposoby, żeby uruchomić nawet javę, to na FF x64 juz nie ma sposobów…

Gdyby zaś jakieś rozszerzenie robiło problemy z kursorem na aktywnych polach strony, to trzeba by kliknąć w pomoc i w uruchom bez dodatków. Firefox uruchomi się w trybie awaryjnym. Powinno zadziałać prawidłowo umieszczaniem kursora na prezentacjach.

Jest jeszcze jedno ustawienie
network.predictor.enabled - ustaw na false. To wyłącza łączenie wstępne z serwerem odnośnika.

No prezentacje, które chcę oglądać są właśnie płatne.
Sprawdziłem na IE i działa.

RJ

Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz. Żeby prezentacja pokazała się z powrotem, to nie trzeba ładować jej jeszcze raz, tylko wystarczy na chwilę zminimalizować FF. Oczywiście po chwili znika znowu.

Pozdrawiam
RJ