"znikający" transfer na chomikuj.pl

Więc tak na chomikuj transfer z 3 gb i 12000 p. punktów zmienił się w 120mb i 600 p. Nie jest za pięknie :? Da się może zmienić hasło chomika ? Z kontaktować się z administracją bo coś tam trochę trudno :slight_smile: POMOCY !

Przed chwilą sprawdziłem i żadnych problemów ze zmianą hasła.

Ale masz rację bo serwis zamaskował link do zmiany hasła w ten sposób,że jest to wyraz nie wyróżniający się w zdaniu.Być może to takie zabezpieczenie przed botami.

Mam niecałe 3 GB od około roku i nic się nie zmieniło.

Jakiś czas temu wszyscy użytkownicy byli proszeni o zmianę hasła na trudniejsze.

Może nie zastosowałeś się i posiadasz łatwe hasło, które ktoś rozszyfrował.

Po wejściu na główną stronę i zalogowaniu się klikasz w “Opcje”.

Następnie klikasz w “Hasła dostępu” i tutaj należy kliknąć w wyraz “zmień”.

A może ktoś z twojej przeglądarki wyciągnął hasło,kolega lub ktoś inny kto miał styczność z twoim kompem,zmień hasło i nie zapamiętuj go w przeglądarce:)

bez problemu możesz zmienić hasło wejść w opcje>>hasła dostępu>>>zmiana nazwy >>>> i sobie zmieniasz na jakie potrzebujesz

sprawdź w historii transferu, kiedy Tobie ubyło. ja miałem przypadek że ktoś przelał sobie moje punkty na swój transfer, ale po złożeniu reklamacji punkty zostały mi zwrócone

Dzięki zmienie hasło :slight_smile: Lecz na mym chomiku nie byłem z około 1,5 miesiąca a w histori co się działo z tymi punktami to tylko wymiana na transfer lecz i tak go mam teraz 126mb :frowning: Dzięki za pomoc !

#-o w historii nie znajdzie gdzie się zapodziały jego punkty i transfer. musiał ktoś z domowników lub kto znał hasło i loging pobrać sobie programy [-X

to nie był nikt z domowników małoprawdopodobne ale ktoś się musiał włamać na me konto