Znikanie prędkości na azerusie

mam problem z azuerusem 3.0.0.4. mam neostrade 1 mega. Gdy ściągam jakiś większy plik np grę to raz ściąga normalnie a raz znika prędkość. Gdy ściągam np film 300 mb to idzie normalnie. Mam normalny modem

Proszę o pomoc i pozdrawiam:)

Wiesz co to są torrenty? I w jaki sposób to wszystko działa?

Prędkość ściągania zależy od liczby i jakości SEEDów (udostępniających dany plik).

Zrób Test NAT i zapory i sprawdź czy nie masz zablokowanych portów lub programów blokujących połączenie Azeurusa.

Dobrze wiem jak działają torrenty. A seedów i peerów jest bardzo dużo jeżeli chodzi o grę, którą ściągam. Zrobiłem test NAT i zapory i wszystko jest ok. A jak sprawdzić czy nie mam zablokowanych portów i programów blokujacych połączenie Azerusa? Film mi ściąga normalnie i to mnie dziwi

No właśnie dużo osób ściąga i udostępnia a wiec też może być tak że wolno idzie

Jeśli Test NAT i zapory nic nie wykazał, to znaczy, że nie masz problemów z zablokowanymi portami i firewallem.

Ściągasz film i grę na raz? Być może jest tak, że film zabiera Twoje łącze na siebie i nie starcza go już dla gry. Także wysyłanie blokuje prędkości ściągania. Z jaką prędkością ściąga Ci wszystko maksymalnie?

od 60 do 120. ale chyba problem minął bo ściąga tak jak powinno prędkość nie spada poniżej 10.

Dzięki za wskazówki i pozdrawiam:)