Znikł pulpit , wpadł trojan - logi

Cześć Wam, mam podobny problem, po zalogowaniu do systemu wyskakuje mi komunikat , że nie znaleziono shdocvw.dll z czerwonym krzyżykiem, po kliknięciu na “ok” jest tylko czarny ekran, explorer nie działa, da się uruchomić menadżer zadań i “cmd”, załączam loga, proszę o porady.

http://www.wklejto.pl/52076

Dodane 31.12.2009 (Cz) 18:35

W OTL-u wyskakuje mi na koniec komunikat “Invalid time flag![md5] Must be numerical”

Ponieważ widać, że Twój System jest prawie całkowicie zniszczony, więc spróbuj zrobić “Przywracanie Systemu” do jakiejś daty, gdy System jeszcze nie był zniszczony.

Jeśli to się nie uda, to zrób reinstal bez utraty danych >>http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=24500&st=0&p=109540?entry109540

EDIT:

Dopiero teraz zauważyłam, że nie masz Win XP, więc porada dotycząca reinstalu bez utraty danych jest nieaktualna, bo dotyczyła tylko Systemu WinXP.

Zamiast tego - sformatowanie dysku i wgranie Systemu od nowa.

jessi

Ja bym zrobił format :smiley:

Tak też uczyniłem chociaż myślałem że nie będzie to konieczne. Korzystając z okazji mam pytanie jeszcze odnośnie jednej rzeczy. Po wstrzymaniu systemu komputer się włącza ale nie włącza się monitor,co pare sekund mrygają światełka od capslock-a i klawiatury numerycznej, wiecie może czym jest to spowodowane?? Z góry dziękuję za odpowiedź