Znikła lista kontaktów gg

Witam mam poważny problem ponieważ znikła mi ważna ista kontaktów gg… Miałem mały problem z systemem i zresetowałem komputer - po ponownym uruchomieniu zauważyłem że brakuje mojego profilu gg - znikł? Założyłem nowy ale lista kontaktów przepadła, robiłem już to kilkanaście razy i za każdym lista kontaktów wracała sama, bo kiedyś wy importowałem ją na serwer. Przywrócił bym listę z serwera ale w moim gg nie widzę takiej opcji - co jest pomocy ?? GG 10

Po pierwsze, nie znikła a zniknęła.

Po drugie, GG to szajs który nie dość, że zżera dosyć dużo procesora to od czasu do czasu potrafi mieć błędy typu znikające listy GG, usuwające się profile, brak ładowania aplikacji przy w pełni aktywnym internecie oraz wiele, wiele innych.

Miałem parę razy to samo, co napisałeś. Jedynym zabezpieczeniem na takie numery jest zapisywanie co jakiś czas swojej listy kontaktów do pliku.

Btw. w GG 10 nie ma już takiej opcji jak “Importowanie listy na serwer”. Może to im zżerało dużo miejsca i postanowili wyłączyć, jednocześnie dając możliwość zapisania kontaktów kosztem miejsca na dysku usera.