Znikła mi funkcja AntiVirus w Norton Internet Security 2005

Tak jak w temacie:

Znikła mi funkcja AntiVirus w Norton Internet Security 2005. Ostatnio zrobiłem formata ( formatowałem tylko partycje D ) i naprawiałem Windowsa bo wykasowałem przez przypadek sterowniki no i włączam zeby zeskanować komputer Norton Internet Security i patrze a tam nie ma wogóle zakładki Norton Anti Virus.

jak naprawić??

Wrzuć płytę z Norton Internet Security 2005 do napędu. Rozpocznij normalną instalację. Na początku instalacji pojawi się Menu, z którego wybierz opcję naprawy tego pakietu.

lecz jak tak robie to pyta mnie tylko o Kontrolę rodzicielską więc nie wiem :(:frowning: jak to zrobić.

Pobierz narzędzie:

Norton Removal Tool

i za jego pomocą odinstaluj Nortona i zainstaluj ponownie.

Najprostszy sposób to reinstalacja pakietu.

Dajesz panel sterowania=>dodaj/usuń=>odinstalowujesz nortona.

Czyścisz rejestr jv16 (progs na vortalu).

Instalujesz na nowo nortona (pamiętając o restartach systemu po odinstalowaniu i czyszczeniu rejestru)

lecz obawiam się że stracę poprostu subskrypcję. wiec nie chce odinstalowywyać czy tak bedzie jak napisałem??

Nie stracisz subskrypcji. Podczas instalacji podajesz aktualny klucz z którego korzystasz i będzie ona obowiązała nadal do tego samego dnia jak obecnie.

O nic się nie martw.

Nic nie stracisz :!:

Zrób to za pomocą wskazanego w moim poprzednim poście narzędzia, bo po zwykłym odinstalowaniu zaostaje w systemie cała kupa pozostałości uniemożliwiających ponowne zainstalowanie pakietu. Po ponownym zainstalowaniu wpisujesz w odpowiednie pola dane rejestracyjne które otrzmałeś przy zakupie oprogramowania i wszystko powinno działać. Sprawdź czy nie masz syfu w kompie bo dezaktywacja antywira może być powodem działania wirusów :!:

dziekuje za porady :):slight_smile: