Znikły wszystkie pliki z muzyką i filmami

witam!wczoraj zrobiłem “przywracanie systemu”.kiedy dzisiaj włączyłem komputer okazało sie że nie mam żadnych plików z muzyką oraz filmów.zostały tylko puste foldery.zrobiłem więc ponowne “przywracanie systemu” jednak nic to nie daje.sprawdzałem też czy się gdzieś nie przeniosły,ale nie.poza tym wygląda na to że komp wywalił to wszystko z system bo mam prawie nie zapełnione dyski-tzn z 20gb wolnego miejsca na dysku zrobiło się nagle 90gb wolnego :o

jesli jest na to jakaś rada to proszę o pomoc! :shock:

Ściągnij sobie program UnDelete Plus i za pomocą niego odzyskaj swoje utracone pliki :slight_smile:

A na przyszłość utwórz sobie dodatkową partycje na filmy, zdjęcia, muzykę i dokumenty.

Utwórz na niej odpowiednie katalogi wyciągnij skróty do moich dokumentów lub na pulpit.

Nie zapomnij wyłączyć ją z przywracania systemu.

W ten sposób będziesz Miał pewność, że jak padnie Ci system to po przywracaniu systemu nic Ci nie zniknie z tej partycji.

Nawet jak będziesz reinstalował system tej partycji nie formatuj stracisz tylko te skróty.

ps. Swoją drogą fajny ten Windows :lol:

U Mnie kiedyś przywracanie systemu dwie partycje, dysk 80GB trwało 16 godzin :shock: