Zniknął folder Moje dokumenty

Zniknął folder Moje dokumenty z Mój komputer

yyhzu39uc21kayffm.jpg

Jak przywrócić ten folder ?

A próbowałeś przywracania systemu?

Może to pomoze

hmm windows xp, ma taki bajer ze jak jest wiecej kont wspoldzielnych czy jakos tak, nie nazywa pliku “moje dokumenty” jako moje dokumenty tylko nazywa go jako “nazwa uzytkownika - dokumenty”

wiec to moze chodzi o to :]

Przywracanie systemu nie pomogło :frowning:

Miałem ten folder ale musiałem na moment zrobić inne dwa konta jako administracyjne a po ponownym zrobieniu ich z ograniczeniami mój folder “Moje dokumenty” gdzieś zniknął :frowning:

Czy jest jakaś szansa aby odzyskać ten folder ?

Jak bedziesz używał takiego słownictwa,

to jeszcze bonus dostaniesz :evil:

sa 3 foldery “xxx - dokumenty”, ten z Twoja nazwa to Twoje MD

Nic mi to nie mówi :?

tak jak wspomnialem, wiec jeszcze raz

Jesli windows ma wiecej kont na poziomie uzytkownika to nie ma jednego folderu Moje dokumenty tylko kazde konto ma swoj wlasny folder typu “Moje dokumenty” ze zmieniona nazwą.

Na ten przykład:

Jesli nazwa twojego konta brzmi, powiedzmy Norbert - to folder

Moje Dokumenty nazywa sie teraz “Norbert - dokumenty”.

Czyli te foldery z końcówka “- Dokumenty” ktore widac na screenie, to jeden z nich jest starym Moje Dokumenty.

EDIT: Czyli *teoretycznie* aby odzyskac folder Moje Dokumenty, musiałbyś usunąć pozostałe konta, wtedy jeden z tych folderów ktore sa zmienią sie na powró w MD… hmm aczkolwiek, to tylko teoria. :stuck_out_tongue:

No właśnie, teoria :? . Nie uśmiech mi się likwidować tych dwóch kont żeby potem ponownie wszystko ustawiać na nich.

Chyba odpuszczę sobie poszukiwanie zaginionego foldera :cry: , zawsze mogę wejść do niego przez Start.

Nie po raz pierwszy XP-ek spłatał mi figla :lol: