Zniknął folder z partycji!?

Witam!

Pierwszy raz się zetknąłem z czymś takim… Otóż, mam partycję z muzyką na której jest folder główny MP3.

Nie jest on widoczny dla mnie. To jest jedyny folder, którego nie widzę, nie wiem dlaczego tak się stało (kilka godzin temu, było OK).

Jak patrzę na właściwości to pokazuje mi, że zapełniona jest partycja odpowiednio 32,3GB czyli tyle ile mój folder MP3.

Jak próbowałem utworzyć nowy folder to wyskoczył komunikat, że taki folder z taką nazwą już istnieje - czemu w takim razie go nie widzę!?

Pozdrawiam,

DearD

wejdź na dysk, daj narzędzia>opcje folderów>karta widok> zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery

i sprawdź czy folder jest widoczny

Tak folder jest ustawiony jako ‘ukryty’, ale mam zaznaczoną tą opcję, aby pokazywać foldery ukryte i pliki. Inne są pokazane ten z muzyką mi zniknął tylko.

/edit:

Dodam, że folder się odnalazł poprzez odznaczenie opcji: ‘ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane)’, tylko że ja nie ochraniałem tego pliku i jak wrócić do domyślnej opcji, aby ten folder stał się zwyczajnym folderem - nie systemowym?

Wchodzisz w Start komenda Uruchom wpisujesz “cmd” pozniej wydajesz komendy "cd " i enter a następnie "attrib -h -s " i enter

wszystkie komendy wpisuj bez "