Zniknął mi control panel od intela

Witam. Po dzisiejszej aktualizacji windowsa zauważyłem, że tak jakby zniknął mi intel control panel czy jakoś tak, zwał jak zwał. Po kliknięciu ppm na pulpicie jest tylko sterownik od nvidii. W pasku na dole po prawej stronie w ukrytych ikonach też nic nie ma. ctrl alt f12 - również nic. Zainstalowałem teoretycznie go ponownie lecz po dwukrotnym ponownym uruchomieniu dalej nic. Ma ktoś jakiś pomysł ? Byłbym wdzięczny bo te defaultowe kolory mocno mnie wkur… irytują. Chyba, że jakoś inaczej jestem w stanie podkręcić kolory ekranu (laptop). Z góry dzięki.

Zainstaluj go praktycznie

Próbowałem instalować stąd. Problem w tym ze po ‘‘pobraniu’’ przerzuca dalej i musisz zainstalować. Nie idzie kliknąć w sam przycisk do instalacji tak jakby sklep się zawieszał. Ino się nie zawiesza bo da sie zamknąć, zminimalizować, powiększyć itp. Tak jakby nie działa po porostu. 2,1 ocena też mówi sama za siebie + komentarze o tym samym.

A zainstalowałem go ‘‘teoretycznie’’ z zupełnie innej strony. I napisałem co i jak wyżej - Zainstalowałem teoretycznie go ponownie lecz po dwukrotnym ponownym uruchomieniu dalej nic.

Po pierwsze w nowych sterownikach nie ma takiego czegoś jak Control Panel (jest to wersji 24) - teraz jest “Centrum sterowania grafiką” i trzeba go sciągnąc ze sklepu.
Ale po aktualizacji może być problem.
Odinstaluj stare sterowniki i stary panel
Zainstaluj nowe
Zainstaluj CSG ze sklepu
Powodzenia