Zniknął mi profil w folderze użytkownicy

tak jak w temacie . wlaczyłem kompa jak zawsze i nie było żadnej ikonki na pulpicie z mojego profilu ani moich dokumentów ani nic :confused:

 

nie wiem co jeszcze napisać żeby przybliżyć sytuacje .  utraciłem wszystkie dane chyba bezpowrotnie 

 

na konto moge sie normalnie zalogowac wpisując hasło . lecz w folderze users niema pliku mojego konta 

Wykonaj przywracanie systemu, o ile posiadasz jakiś utworzony punkt.

Brak niestety , na moje oko to te pliki fizycznie są na dysku tylko ich nie widać bo ilość wolnego miejsca chyba sie nie zmieniła 

Włączyłeś pokazywanie ukrytych plików / folderów?

Teraz włączyłem to widać już ten profil ale pojawił sie wtedy gdy przywróciłem jakiś plik z kosza to utworzył sie tam mój profil ‘‘xcc’’  i w nim folder desktop i tam przywrócił sie  plik który przed awarią usunąłem z mojego pulpitu . reszty plików dalej brak 

 

 

Nie wiem czy zrozumiale to  wytłumaczyłem

 

 

 

a jak np . chcę wejść w folder documents and settings to pisze  ‘’… is not accesible’’ 

 

access is deined

Zaloguj się na konto z uprawnieniami administratora i sprawdź uprawnienia do folderu document and settings. Możliwe, że twoje konto się rozjechało. Jeśli z konta admina możesz dotrzeć do plików, skopiuj je (najlepiej na usb) usuń swoje konto i utwórz nowe. sprawdz czy działa poprawnie. Jeśli będzie ok to wrzóć pliki odpowiednio Moje dokumenty itp…

z administratora też niema dostępu . tak jakby zaszyfrowane albo coś w tym stylu