Zniknął profil

Witam Was.

Wczoraj miałem dość poważną awarię Win 7 HP.

Sprawa ciągnie się jeszcze z czasu, kiedy to na lapku była Vista HP. Zaczęły się problemy i pojawiać się zaczęły błędy logiczne, czasem komputer przestawał pracować na czas ok. 10-15 sek. LEDa od HDD cały czas świeciła. Za chwilę wszystko pracowało normalnie. Zdarzyło się 4 razy, że komputer po zatrzymaniu restartował się, po czym było dużo pracy przy porządkowaniu i szukaniu plików, które zniknęły. Kupiłem upgrade do WIN 7 i zainstalowałem. Wszystko zaczęło żyć jakby nigdy wcześniej nic się nie działo. Wreszcie wczoraj system się zatrzymał i po ok. 30 sek nastąpił restart. Długo wstawał, uruchomił się checkdisk, system wstał ale z profilem tymczasowym. Mojego profilu i ustawień i plików z pulpitu już nie mogłem odnaleźć. Kombinowałem na różne sposoby, ale nie udaje mi się odnaleźć na dysku mojego profilu. Generalnie nie ma tragedii, bo mam kopie plików z pulpitu, ale zależy mi na mailach, które także zniknęły.

Czy ktoś miał już taki problem i udało mu się go usunąć? Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?

Czekam na wieści.

Pozdrawiam

Grzesiek

Co do profilu to może tutek z tąd ,coś pomoże ,chodzi mi o etap który zaczyna się od

Tyczy się to również 7 .