Zniknął TVN z satelity, u was też?

dzisiaj włączyłem telewizor a tu patrze na kanale gdzie kiedyś był TVN teraz napis kanał zakodowany, i tak ciągle, TVN odbieram z satelity aster albo hotbird dokładnie nie pamiętam, nie z żadnej platformy satelitarnej jak N, CP, C+, i mam pytanie czy u was też zniknął czy cos musze zrobić aby odbierać

Nie wiem jak na astrze, ale na hotbirdzie odkąd pamiętam sygnał TVNu był zakodowany (może kiedyś nie był). Chces go mieć, to musisz wykupić dostęp do którejś platformy.

właśnie oglądam TVN przez satelitę i nic nie zniknęło .

Sygnał TVN jest kodowany i nadawany z satelity HotBird. U mnie w tej chwili działa bez problemu (mam CP)

Co wy gadacie.

TVN jest jeszcze niekodowany na analogowych tunerach satelitarnych

tak ale to z astry i nie wiem czy jeszcze jest

Co za głupoty wypisujecie.TVN jest dostępny analogowo z satelity Hotbird w formie niekodowanej,chodzą pogłoski że niedługo zostanie wyłączony,chociaż nieraz już to zapowiadano.Na tym samym satelicie jest też nadawany cyfrowo ale tu jest kodowany i to od paru ładnych lat(na początku też był niekodowany) i dostępny tylko dla platform cyfrowych i sieci kablowych.

Chodzi o TVN analogowy czy cyfrowy? Jeśli cyfrowy to na jakiej platformie (CP/Polsat/N) ??

Przecież napisał,że nie korzysta z żadnej platformy.

http://lyngsat.com/freetv/Poland.html

Tutaj masz spis programów niekodowanych (PAL oznacza sat. analogową, DVB cyfrową)

P.S.

Animal Planet Polska, Discovery Science Polska, Discovery World Polska to raczej tylko chwilowa “promocja”