Zniknęła mi ikona "Zamknij" i "Wyloguj"-Windows Xp

Mam Windows xp i mam problem, bo gdy wciskam “start” to na dole powinien być niebieski pasek z przyciskiem “Zamknij” i “Wyloguj”. Patrzyłem do ustawień paska i nic. Proszę o pomoc.

W rejestrze, w kluczu HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer sprawdź czy masz wpis NoClose o wartości 1 – jeźeli masz to albo usuń wpis albo zmień na 0 wartość.

lub Sprawdź jeszcze raz ale w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE – dalsza ścieźka taka sama jak poprzednio. Lub stwórz w kluczu, który wcześniej podałem ten wpis (typu DWORD) i ustaw wartość 0

W takim razie o skuteczności podanego rozwiązania napisz jutro.

Forum to nie czat

Wejdz w Panel Sterowania -->> Pasek zadan i menu start ->> Menu Start ->> Dostosuj ->> zaznacz Wyswietl polecenie Uruchom & zaznacz Wyswietl polecenie Wyloguj.

Pozdrawiam.

kadoen , niezłe masz wejście , 1 post na starcie i pierwszy krok w kierunku ciemnogrodu

tyle grafomanji teraz konkret , powiedz mi gdzie to jest http://w446.wrzuta.pl/obraz/6wBsWZAs3fu/bez_tytulu

oczywiście w ogulnuch też nie ma takich pocji

Pomijając fakt,że też nie znalazłem takiej opcji…,

Twój post,to krok w kierunku “ciemnogrodu”… Czytałeś,co napisałeś??? Jeśli pisałeś na trzeżwo,i jak widzę z czasu,w blasku słoneczka…-

Jesteś Królem Ciemnogrodu! !!

Ciemnogrod? heh … Nauczycie sie czytac bez Polskich znakow.

ps. zaznacz klasyczne menu start, tam to wszystko zaznacz tak jak pisalem wczesniej, a potem wroc do swojego menu start.

Temat z kwietnia, ale poprzedniego roku. Po co odkopujecie?