Zniknęła partycja -Testdisk - wydzielono

Przepaszam ze odgrzewam temat ale mam bardzo podobny problem mianowicie wczoraj podłączyłem dysk z uszkodzonego laptopa do starego komp stacjonarnego z dyskiem 80GB, żeby zgrać pliki. po wszytkim znikły mi 2 partycje z 3 dysku stacjonarki. Były na nim 3 partycje: C(NTFS) systemowa, D(fat32),E o nazwie FILMY (fat 32). Znikły partycje d i e po wpisaniu do uruchom diskmgmt.msc pokazywało ten obszar jako wolne nieprzypisane miejsce. Programem TestDisk udało mi się odzyskać partycje E jednak w żaden sposób nie moge odnaleźdź D. Co robić? Po wpisaniu uruchom i tej koendy co wyzej obszar wolny zmniejszył sie do wielkości tej zagubionej partycji. W testdisk próbowałem wyszukiwania szybkiego i dokładnego ale nie znajduje zadnych partycji do przywrócenia. Po wyszukiwaniu pojawia sie taki komunikat: http://ifotos.pl/zobacz/tdbmp_nsaxpns.bmp/

Dodam jeszcze że podczas wyszukiwania dokładnego wygląda to tak http://ifotos.pl/zobacz/td1bmp_nsaxpea.bmp/ wiec ten ostatni to chyba partycja którą chcę odzyskać (D i E były tej samej wielkości) tylko że jak skończy nie pojawia sie ona na zielono. Jest szansa jeszcze to zrobić?

Gdy zakończy jest tak http://ifotos.pl/zobacz/td2bmp_nsaxpwe.bmp/

Prosze bardzo o pomoc co zrobić.

Tym razem wydzieliłem do nowego wątku, następnym razem usunę wątek do kosza. Proszę nie odkopywać starych tematów a tym bardziej podpinać się pod nie.