Zniknęła strona z google


(Kernelus) #1

Witam,

Jakiś czas temu była strona pewnej osoby na google, ale po zmianie designu zniknęła ona z wyszukiwarki. Keywords są chyba dobrze wpisane http://ekol-dziwnowek.pl tutaj strona. Nie wiem dlaczego to się stało.


(Konrad Kosowski) #2

Może jakieś nie do końca whitehatowe metody seo?


(Marcin86s) #3

W chwili obecnej keywords są bezużyteczne równie dobrze można ich nie umieszczać, strona mogła wylecieć za spamerskie linkowanie. Jeśli masz dostępy dodaj ja do Google Webmasters Tools i sprawdź czy są jakieś błędy. Swoją drogą widać że twórca strony o SEO nie ma pojęcia…


(Kernelus) #4

Dodaliśmy tylko w kodzie w keywords i descreptions wszystko.


(YoJoe) #5

…a do tego wszystkieg kilka wspaniałych “k f iatków”. W porównaniu do starej wersji może jest ładniej (jest to kwestia gustu), ale pod kątem przyjazności przeglądarkom i sensowności bajerów, to trzeci świat. Nie dziwota że wielki G nie ma ochoty tego indeksować.


(Andtomek) #6

https://developers.google.com/speed/pag … bile=false

Popraw stronę wg. wskazówek w powyższym linku, postaraj się dojść do poziomu chociaż 85/90, bo obecnie masz 65. Jeśli chodzi o te jakieś spamerskie działania, to może niekoniecznie coś takiego miało miejsce, ale na pewno spada Ci ilość linków zwrotnych : https://ahrefs.com/site-explorer/overvi … ek.pl%252F.

I no i jeszcze jedna sprawa, jak długo masz tą stronę ? Możliwe że skończył się Fresh Bonus Site dla Twojej strony, no i teraz na lepszą pozycję trzeba zapracować.


(trotefazy) #7

sprawdź sobie http://www.pierwszepozycje.pl/blog/dlac … oogle.html


(Marcin Marc) #8

Ale jak na razie widać, że wszystko jest ze stroną ok,

jak byś kiedyś potrzebował porady odnośnie SEO, czy coś w ten deseń to polecam Ci http://napierwszejstroniegoogle.pl - są goście konkretni.


(Psychoterapiagestalt) #9

No tak - wygląda, że już wróciło do indeksu.


(Kernelus) #10

Tak, już coś się dzieje. :slight_smile: