Znikneła zakładka w win 7

Zniknela mi zakladka w starcie “Wszystkie programy” . Nie wiem co zrobic !.Zamiast tego jest poprostu puste miejsce , jeszcze raz mowie jest to windows 7 . Szukalem tego po innych forach ale ci nie znalazlem .Proszeo pomoc .Z gory Dziekuje . Czekam na Odpowiedzi .

Spróbuj tego:

wciśnij klawisze logo windows i wpisz gpedit.msc przejdź do

konfiguracja użytkownika/ Szablony administracyjne/ Menu Start i pasek

zadań/Usuń listę Wszystkie programy

Jakie sa klawisze loga windows , bo zabardzo sie nieznam :).Kiedys whcodzilem ale nie pamietam .

To jest ten, pomiędzy ctrl a alt, ze znaczkiem Windowsa z lewej strony.

wpisz w starcie uruchom i powinno ci wyskoczyć okienko uruchamianie albo win + R

i tam wpisz gpedit.msc tak jak kolega napisał wcześniej

Ok Ok wpisuje "gpedit.msc " I wyskakuje mi "System windows nie moze odnales pliku.Upewni sie ze nazwa zostala poprawnie wpisana i sprubuj ponownie " :confused: . To moze jest problem z mojm komputerem ?

Może Twoja wersja systemu nie ma tego narzędzia. Spróbuj poprez rejestr. Wciśnij logo windows i r, wpisz regedit i wciśnij enter. Przejdź do:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\explorer oraz w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\explorer i usuń NoStartMenuMorePrograms

Wiec w tym pierwszym to nie ma NoStartMenuMorePrograms I w drugim tez nie ma :frowning: .Wuglada na to ze juz pozamiatane

Kurcze, zaczyna mi już brakować pomysłów… Nie wiem, może nakładka pomoże? Normalnie przy uruchomionym systemie włóż płytę z Windowsem, wybierz zainstalouj, a następnie uaktualmienie. Opcja ta powrzuca bez formatowania dysku(tak więc nie stracisz żadnych plików) wszystkie pliki systemowe od nowa, tak więc uważam, że warto spróbować, bo może to rozwiązać problem.

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Niemam plyty z Windowsem :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

W takim razie musisz pożyczyć, bo bez niej nic nie zrobisz…

Dobra moze sobie jakos poradze .Dziekuje za porady i dobre checi :slight_smile:

Dodane 01.01.2011 (So) 23:01

Hahah Zgadni co zrobilem . Znalazlem na necie i zmienilem wyglad Mneu start . Co prawda jest inny start ale wszystko jest na swojm miejscu .Jupi. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: