Zniknęło Google.Pojawiła sie inna wyszukiwarka

Witam

Moją wyszukiwarką jest Google

Jednak “ściągałam” program. Niestety instalacja była po angielsku. Widocznie coś nie tak zaznaczyłam i zmieniła mi się strona startowa,wyszukiwarka. Nie ma google tylko zupełnie co innego.

Bardzo prosze o pomoc.

Jaka przeglądarka i jak nazywa się “nowa” wyszukiwarka, jaki program ściągałaś i instalowałaś ??

Może niezbyt jasno piszę,ale po prostu nie znam sie na tym.

TAM gdzie miałam Google mam jakieś Softonic. A ściągałam gry internetowe.

To po prostu podmień ją na Google. Kliknij ten guziczek po prawej stronie paska wyszukiwarki w przeglądarce i wybierz Znajdź więcej dostawców… i na nowo otwartej stronie wskaż Google.

Bardzo prosze o dokładniejsze wytłumaczenie bo nie za bardzo rozumiem :oops: :oops: Jaki guziczek?

Dlatego pytałem jakiej przeglądarki używasz, Internet explorer, firefox, opera i tak dalej, żeby coś Ci podpowiedzieć musimy znać tę informację :wink:

Rozumiem. Używam Mozilla Firefox .

Kliknij “Narzędzia”-> opcje-> ogólne-> w stronie startowej wpisz www.google.pl i potwierdź OK, przeszukaj opcje dodatków w poszukiwaniu tego śmiecia co Ci się zainstalował i go wywal :wink:

Kurczę, a ja uznałem, że używasz jedynej słusznej przeglądarki :lol:

Jeżeli chodzi o stronę startową, to wejdź na Google, potem wybierz z menu Narzędzia => Opcje.

Na zakładce ogólne wybierz przycisk: Użyj bieżącej strony.

EDIT:

Spóźniłem się, ale troszkę inna droga. :stuck_out_tongue:

LeserGD Wielkie dzięki :smiley:

Pozdrawiam

Dodane 20.05.2010 (Cz) 9:23

semtex dzieki. :smiley:

Pozdrawiam

Softonic to jest taki serwis do ściągania plików. Miałem to przy instalatorze programu portable. Na szczęście odznaczyłem, bo bym miał zbędą wyszukiwarkę i stronę startową.