Zniknęło niewykorzystane miejsce na dysku

Mam dysk 750 GB który ma 2 partycje C i D. Sformatowałem sobie C za pomocą płyty z Windowsa XP. Utworzyłem partycję 200 GB partycja D ma 500. 50 GB chciałem scalić z partycją D. Ściągnąłem program Acronics Disk Director 10 i postanowiłem przekazać kolejne 50 GB z dysku C na D. Uczyniłem to za pomocą tego programu komputer uruchomił się ponownie cała procedura się zakończyła ale gdy wszedłem do programu zauważyłem ,że niewykorzystane na partycję 50 GB które miałem scalić z partycją D zniknęło. Gdy uruchamiam program Acronics albo Paragon Hard Disk nie widać tych 50 GB

Więc zwracam się z prośbą o to czy ktoś mółbty mi napisać co mogę uczynić aby odzyskać moje stracone wolne miejsce ?

W celu modyfikacji partycji dysków najlepiej używać GParted LiveCD.

Bardzo odbry interfejs i zaradny na wszystko .

Pomaga odnaleźć utracone miejsce…

Może ten 50GB kawałek dysku sformatowałeś do jakiegos nieznanego twoim programom formatu ?

Koniecznie sprawdź dysk przy pomocy GParted LiveCD…

Nic z tamtą częścią nie robiłem była zmieniłem rozmiar partycji C uruchamiam komputer na nowo i miejsca nie ma ,ale wypróbuje ten program.

dysk 750 GB = 698GiB. Czym się różnią te dwie jednostki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gigabajt